Tartu hoiu laenu ühistu; tagastamatu laen

Risk on korge ja peale selle tuleb ka tulumaksu maksta. Raha on mul piisavalt, et panna mujale ka. Tegin seda hästi ettevaatlikult. Nii ei liigu kapital kunagi liikmete ringist kolmandatele isikutele, vaid ringleb liikmete käes nende vajaduste paremaks rahuldamiseks.

Eesti Hoiu- laenuühistute Liit

. Põhja-Eesti Hoiu-Laenuühistul on ka hea intress, sama Tartu Hoiu-laenuühistuga, aga jälle ei tea kas asi on usaldusväärne. Kiirlaenud ilma palgatõendita; kinnisvara laenud. Seeläbi suureneb kõigi liikmete investeerimis- ning tarbimisvõimsus. Ühistu liikmed on ühtlasi ka selle omanikud ja kliendid. Raha hoiustaminePalun jagage oma kogemusi raha hoiustamisel pangas või mõnes ühistus. Kui ma teaks ette, et mõni laenuühistu kindlasti jääb igaveseks, siis ma paneks ka oma raha sinna kasvama, aga ma ei tea seda ja seetõttu ei julge sinna raha panna. Ühistu ei saa ühtegi ühistu tegevusega seotud otsust vastu võtta ilma liikmete üldkoosolekuta.

TARTU HOIU-LAENUÜHISTU TÜH - Ülevaade @

. Laenud ilma tagatisteta; abc laenud oü.

Tartu hoiu laenu ühistu; tagastamatu laen. Tallinna Hoiu-laenuühistu liikmed osalevad ühistu juhtimisel ja ühistu tegevuse üle järelevalve teostamisel. Aga sellise investeeringu risk on suur ja peab hea närv olema. Otsuste vastuvõtmisel on igal liikmel üks hääl. .

Tähtajalised hoiused ja deposiidid | Tallinna Hoiu-Laenuühistu

. Intressimaksed korrektsed ja minu poolt soovitud perioodidel ning sellest ei muutu aasta intress, samuti kui on vaja olnud hoiust katkestada, siis olen seda saanud teha alati ning ilma trahvita ja ilma intressikaota. Mina olen aastaid kasutanud Tallinna Hoiu-laenuühistu teenuseid ja nendega väga rahul. Samas, nende kohta on Eesti Hoiu-laenuühistute Liidu kodulehel hoiatus, aga ei saagi aru, kas see on vaid nende sideme tõttu SMS-laenufirmadega või on reaalne oht oma rahast ilma jääda. Kes see ette teab, kaua need laenuühistud turul tegutsevad ja et seal ei teki mõnel tegelinskil soov kogu rahaga lihtsalt jalga lasta nö. Ühistu tegevuspiirkonnaks on Eesti Vabariigi territoorium. Ja seal on normaalselt tavalised inimesed.Hoiu-laenuühistud on loodud nende liimete, et kogu tegevus oleks kontrollitav ja läbinähtav. Seejuures rakendab Tartu Hoiu-laenuühistu kapitali ja raha vaba liikumise printsiipi, mis seisneb kodumaises ja rahvusvahelises koostöös teiste ühistegeliste, kuid võimalusel ka kommertsalustel tegutsevate ettevõtetega. Paigutavad nad sissetulevad vahendid ainult kinnisvara tagatislaenudsesse ja seda vastavalt turulikviidsusele ning max. Minu raha teenib ja ma magan rahulikult. Kui investeeriks HLÜ-sse, siis ka ainult lühiajaliselt.Hoiu-laenuuhistusse raha paigutamine on umbes sama nagu selle maha matmine. Aga ausalt öeldes ei viitsi.

Hoiu-laenuühistud - Investeerimine - Foorum - LHV.

. Tartu Hoiu-laenuühistu taktikaline eesmärk on koondada hoiustustena säästusid omavate liikmete rahalised ressursid ning väljastada need laenudena laenuvajadusega liikmetele. Ühistu kõrgem organ on ühistu liikmete üldkoosolek. Ühistu tegutseb tulundusühistuna Eesti Vabariigi õigusaktide ning ühistu põhikirja alusel.

Comentarios