Tallinna Hoiu-laenuühistu

Otsuste vastuvõtmisel on igal liikmel üks hääl. ERE Grupp, kuhu kuuluvad Ere kinnisvara ja Eesti Arengu Hoiu-Laenuühistu, said alguse loodud Estonian Real Estate firmast. Tutvuge lähemalt siit.

TALLINNA HOIU-LAENUÜHISTU (11961369) E-Krediidiinfo

. Ühistu kõrgem organ on ühistu liikmete üldkoosolek. Äriregistri andmetel on Tallinna Hoiu-laenuühistu juhatuse liige Aleksandr Kostin ühtlasi ka Placet Group OÜ osanik ja juhatuse liige. SMS laenuintressid; laen maksehäiretega inimesele. Tallinna Hoiu-laenuühistu.

Hoiu-laenuühistutest I – Rahapuu portfell

. Kiir laenud 900; luutari pandimaja.

Intervjuu Harry Raudverega

. Tooted: Tähtajaline hoius Tutvustus: Tallinna Hoiu-Laenuühistu on füüsiliste ja juriidiliste isikute hoiundus-, arveldus- ja laenundusalaseks teenindamiseks loodud finantseerimisasutus, mille eesmärgiks on ühistegevuse kaudu liikmetele teenuste osutamine. Ühistu tegutseb tulundusühistuna Eesti Vabariigi õigusaktide ning ühistu põhikirja alusel. Ühistu tegevuspiirkonnaks on Eesti Vabariigi territoorium. Kiirlaenud ilma tuvastamiseta; kiirlaen ilma isiku tuvastuseta. Ühistu liikmed on ühtlasi ka selle omanikud ja kliendid. Tallinna Hoiu-laenuühistu liikmed osalevad ühistu juhtimisel ja ühistu tegevuse üle järelevalve teostamisel. Astu liikmeks või Tutvu põhikirjaga.

Tallinna Hoiu-laenuühistu. Tere, kas keegi oskab kommenteerida selliseid institutsioone nagu "hoiu- laenuühistud". Eestis kaks suuremat on Tallinna hoiu-ühistu. Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu tänab Teid osalemise eest pidulikul jõulueelsel kokkusaamisel Niguliste muuseumis. LOE EDASI. Tooted: Tähtajaline hoius Tutvustus: Tallinna Hoiu-Laenuühistu on füüsiliste ja juriidiliste isikute hoiundus-, arveldus- ja laenundusalaseks teenindamiseks. Kambja Hoiu-Laenuühistu põhitegevusaladeks on liikmete raha hoiustamine ja laenude andmine. Oleme inimlik finantsasutus, kes hoolib oma klientidest. Investeerimis laen; kiirlaen internetist.

Intervjuu Harry Raudverega 05.05.2015

Comentarios