SMS laenu võtmesõnad; abclaen

SMS Laen AS - Tallinn - 118finder Eesti

. SMS laenu võtmesõnad; abclaen. Mobiilile saab tellida teavitusi konto jäägi, konto väljavõtte, krediitkaardi vaba jäägi ja krediitkaardi tehingute kohta, samuti valuutakursside infot. Krediitkaardi tehingud või KAART TEHINGUD, samuti või CARD STATEMENT Kaardi neli viimast numbrit Saate infot kolme viimase tehingu kohta.

Päringu liik Võtmesõnad Päringu täpsustus Selgitus Konto jääk Konto lühinimi või number Kui Te päringus kontot ei määra, saate infot lepingus näidatud põhikonto kohta. Päringu tegemiseks saatke numbrile SMS, milles on võtmesõna ja vajaduse korral ka päringu täpsustus. Infopäringud toimivad iga mobiiltelefoni puhul, selleks ei ole vaja mobiili internetiühendust ega nutitelefoni. Kui Te päringus kontot ei määra, saate infot lepingus näidatud põhikonto kohta.

BigBank Tallinn kontor; SMS laenu võtmesõnad

. Konto väljavõte Konto lühinimi või number Saate infot nelja viimase tehingu kohta. Laenufirmad kust ei küsita kontoväljavõttet; nooreperelaen. SMS-infopäringute kasutamiseks tuleb esmalt sõlmida pangakontoris või internetipangas mobiilipanga leping. Infopäringute teenuse kasutamiseks ei ole vaja mobiili internetiühendust, kuna päring ja vastuseks tulev teave liiguvad SMS-i teel. SMS on lühend ingliskeelsest fraasist short message service ehk lühisõnumiteenus. Infopäringud toimivad iga mobiiltelefoni puhul. Mobiilipangaga liitumine on tasuta ja sellel puudub kuutasu.. SMS saatmise tasud on mobiilioperaatoritel erinevad, need leiate meie hinnakirjast. Krediitkaardi vaba jääk Kaardi neli viimast numbrit Kui Te päringus kaarti ei määra, saate infot kõikide oma krediitkaartide vaba jäägi kohta.

Firma laen eraisikult - SMS laenu võtmesõnad - Laenud Eestis

. Pangainfot saavad mobiili tellida ka kliendid, kellel ei ole nutitelefoni, samuti kuulmispuudega kliendid ja need, kellel ei ole internetipanga lepingut

Comentarios