Rahatarkuse juhend lapsevanemale: kõik, mida pead lapsele raha kohta õpetama

Viktoriin toimub osalevate riikide riigikeeles veebipõhisel õppeplatvormil Kahoot. Viktoriin aitab lõbusal viisil ennast harida ja juhtida tähelepanu selle teema olulisusele,” ütles Eesti Pangaliidu finantshariduse toimkonna juht Kai Kutsar.

RAHATARKUS | Õpetaja Arno majandusblogi

.. Rahatarkuse juhend lapsevanemale: kõik, mida pead lapsele raha kohta õpetama. Viktoriin ise viiakse läbi kahes etapis. Algas registreerumine kevadel esmakordselt toimuvale üleeuroopalisele rahatarkuse viktoriinile, mille tulemusel selgub, millise riigi noortel on parimad finantshariduse alased teadmised. Rahatarkuse juhend lapsevanemale: kõik, mida pead lapsele raha kohta õpetama. Kahjuks ei ole paljud noored oma digitaalseks tulevikuks piisavalt valmis. Viktoriini on välja töötanud Euroopa pangandusorganisatsioonid koostöös Euroopa Pangandusföderatsiooniga. märtsil Eesti finaal, mille käigus osalevad klassid samaaegselt Kahoot! keskkonnas toimuvas viktoriinis. Lisaks finantskirjaoskusele sisaldab viktoriin ka matemaatika, küberturvalisuse ja digipanganduse alaseid küsimusi.

InvesteerimisFestival | Investorite suvepäevad.

. veebruari oma soovist Eesti Pangaliidule teada anda. Võitjaklassi kaks esindajat saavad võimaluse osaleda teises etapis ehk Brüsselis toimuvas Euroopa finaalis. Seltsist. EAÜSi eesmärk on ühendada ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajaid, et tugevneks erialane koostöö ning et jätkuks ajaloo ja kultuuripärandi uurimine ja säilitamine. Laenuintresside alammäär; sigma krediidi.

E-arve - Eesti Pangaliit

. Noortel on võimalik viktoriiniks ette valmistuda, kasutades harjutusteste. “Rahatarkus on praegu olulisem kui kunagi varem, kuna uusi lahendusi tuleb järjest juurde. Laen 100 500 eur; odavad kiirlaenud.

Comentarios