Püsimaksega krediitkaart; auto laen ilma kontovaljavotteta

Võrdle laene ja leia kõige soodsam kodulaen. Kogutud punkte saab vahetada tasuta AirBaltic’u lennupileti, Lux Expressi bussipileti või paljude muude teenuste ja toodete vastu erinevatelt partneritelt.

Laenu vahetus; püsimaksega krediitkaart

. BalticMiles püsikliendiprogrammi liikmena saab teenida Punkte kasutades lennufirma airBalticu ja paljude teiste partnerite teenuseid. kuupäev Minimaalne krediidilimiit: Maksimaalne krediidilimiit: LHV krediitkaardi puhul saad valida, millal ja kui suures summas kasutatud raha tagasi maksta. Krediitkaart on sularaha ja deebetkaardi kõrval üks levinumaid maksevahendeid kogu maailmas. Võimalus ilma intressi tasumata tehingute tasumist edasi lükata. Kogutud preemiapunktide eest saab valida kingitusi nii endale kui oma lähedastele. Vaba tagasimaksega krediitkaart, kus otsustate ise, millal ning millises summas kasutatud põhiosa tagasi maksate. Kulutatud raha maksad hiljem tagasi kindlate maksete kaupa. MasterCard'i hädaabiteenus. Krediitkaartide võrdlus Krediitkaart on pangakaart, mis võimaldab kasutada panga poolt kliendile antud krediiti, ehk laenuraha, mis tuleb pangale tagasi maksta. Citadele Pank MasterCard Gold krediitkaarte, saab kasutada maksevahendina nii kauplustes, teenindusasutustes ja internetikaubamajades, lisaks võimaldab krediitkaart raha välja võtta  kõikidest Eesti ja välisriikide sularahaautomaatidest. Püsimaksega krediitkaart on krediitkaart, mille puhul makstakse kasutatud summa tagasi kokkulepitud suurusega püsimaksetega. Gold krediitkaart on prestiižne maksevahend, mis tagab Teile tähelepaneliku kohtlemise kõikjal maailmas. Võimalus kasutada kaarti nii intressivaba krediitkaardina kui ka ajatada tasumist pikemale ajale. American Express Platinum kaart on maailma üks prestiižsemaid krediitkaarte.

Krediitkaartide võrdlus -

. BalticMiles MasterCard ühendab endas püsikliendiprogrammi BalticMiles liikmelisuse ning rahvusvahelise MasterCard krediitkaardi Nordealt. Danske Panga MasterCard Credit on laialdaste kasutusvõimalustega krediitkaart, mis võimaldab Teil kõikjal maailmas tasuda ostude või teenuste eest nii poes kui internetis. Kasutatud summa pealt tuleb tasuda intressi. American Express Gold kaart on nii usaldusväärne kaaslane igapäevastes rahaasjades kui ka kaart, mis pakub esmaklassilist teenindust ja turvalisust ulatusliku reisikindlustuse kaudu.

Intressivaba makseaeg puudub. Citadele Pank MasterCard krediitkaarte, mida saab kasutada maksevahendina nii kauplustes, teenindusasutustes ja internetikaubamajades, lisaks võimaldab krediitkaart raha välja võtta  kõikidest Eesti ja välisriikide sularahaautomaatidest. SEB pakub oma parimatele klientidele MasterCard Platinum-kaarti, mis võimaldab Sul osa saada maailmatasemel personaalsest teenindusest ja privileegidest. Krediitkaart on peamiselt mõeldud ostude eest tasumiseks, kuid võimaldab pangaautomaatidest ka sularaha välja võtta. kuupäeval Minimaalne krediidilimiit: Maksimaalne krediidilimiit: Lisaboonused: Kõik Stockmanni püsikliendi soodustused ning lisaks unikaalsed pakkumised vaid Stockmann MasterCard´i omanikele Stockmannilt, Nordealt ning koostööpartneritelt. Maailma eliitklassi kuuluva luksusliku Platinum krediitkaardi omanikuna naudite hüvesid ja tähelepanelikku kohtlemist kõikjal maailmas. Platinum krediitkaart on Swedbanki parimatele klientidele.

Krediitkaart « Erakliendile « Krooning

. Kaart, mille juurde kuuluv eksklusiivne lisaväärtuste pakett on loodud, et saaksite oma aega pühendada just neile tegevustele, mida tõeliselt väärtustate. Kaardi juurde kuuluvad mitmed lisateenused, mis aitavad säästa aega ja raha. Nordea ja Stockmanni rahvusvahelisest koostööst sündinud unikaalne krediitkaart, mis ühendab endas Stockmanni püsikliendikaardi ning krediitkaardi parimad omadused. Vaba tagasimaksega krediitkaardi puhul valite ise, mis ajal ja summas soovite kasutatud limiiti tagastada. Püsimaksega krediitkaart; auto laen ilma kontovaljavotteta. American Express Blue on innovaatiliseim krediitkaart Eestis. Stockmann MasterCard annab Sulle kõik Stockmanni püsikliendi soodustused ning on samal ajal oodatud maksevahend miljonites ostukohtades üle maailma.Lisaks saad ise valida, millal ja kui suures summas kasutatud raha tagasi maksta. Kaart sobib juhul, kui plaanite suuremaid väljaminekuid, sest kulutusi saab hajutada pikema aja peale.

Comentarios