Positiivne Register – uus põnev krediidiregister

Positiivse Registri andmevahetust haldab Krediidiinfo AS. Info haldamisega tegeleb juba meile kõigile tuntud Krediidiinfo AS.Laenuandjate vahel jagatavate andmete hulka kuuluvad laenulepingu number, laenusumma, laenusumma jääk, laenu maksetähtajad ja maksegraafik ning hilinenud maksete summa. Kiirlaen ilma tuvastamiseta; vajan kiirelt laenu. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Positiivne Register – uus põnev krediidiregister.

Sel aastal loodav positiivne krediidiregister muudab.

.

Pakun laenu; kas võlakiri on laenuleping. Lisaks loodetakse ka lähiajal suurpankade liitumist, mis muudaks laenuturu veelgi läbipaistvamaks ja ausamaks, sealhulgas on SEB esindaja juba teatanud nende positiivset häälestatust registri suhtes.

Asutati Positiivne Register -

. Kui praegu kardetakse tihti, et pangast ei saa laenu väikelaenu tõttu, siis tänu uudsele registrile pole vaja karta, kuna pank näeb detailsemalt taotleja maksekäitumist ning saab teha teadliku otsuse. Positiivne Register – uus põnev krediidiregister. Mida paremini läheb laenuandjal, seda paremat teenust ning paremaid pakkumisi saab ettevõte ka klientidele pakkuda. Soodsad kiirlaenud; SMS laen maksetingimused. Osavaim väikelaen; laenud ilma tagatiseta

Comentarios