Osta kasutatud auto laenuga nutikalt

Meie müügikohtades on kõik autod vastavalt tähistatud, et oleks kergesti arusaadav, milline on kasutatud auto, liisinguauto või komisjonimüügis olev auto. Anna eraisikule laenu; oma raha. Miks osta auto AmservistAmservi esindustes on müügil suur hulk kasutatud autosid.

VÄÄNA AUTOLAMMUTUS | Kasutatud autovaruosade …

. Auto saad valida nii Amservi kasutatud sõidukite, komisjonimüügis olevate sõidukite kui ka liisingusõidukite hulgast. Paljudel autodel on kehtiv garantii. Liisinguautod Amservi esindustes on suur valik soodsaid liisinguautosid, mille on meile müüki toonud Swedbank. Olenemata auto vanusest on ju Sinu jaoks tegemist uue autoga ning igaüks soovib oma uuelt autolt vastupidavust, töökorda ja garantiid. Enne müüki võtmist kontrollivad meie asjatundjad komisjoniautod põhjalikult üle, et veenduda auto heas seisukorras ning täies komplektsuses. Liisingu saad vormistada meie esinduses. Kõik ülevaatuse käigus ilmnenud vead ja tehnilised rikked kõrvaldatakse enne müüki. Kontrollitud autod Lai valik autosid Baltikumis Lisagarantii võimalus Liising- ja kindlustuslahendused Soodne hooldusleping ARK ja TÜV toimingud Vana auto tagasiostmine Sõiduki hindamise teenus Tehnilise seisukorra aruanne. Osta kasutatud auto laenuga nutikalt. Soovi korral võid auto kohe välja osta või võtta selle liisingusse.

Hea teada: kuidas osta kasutatud autot? - sõ

. Samuti müüme sõidukeid, mille meie kliendid on pärast liisingutähtaja lõppu meile tagastanud või mis on toodud vahetusautoks uue auto vastu. Sõiduk peab vastama meie kvaliteedinõuetele. Aktis on ka spetsialisti hinnang auto üldisele seisukorrale, võimalikud kere- ja korrosioonikahjustused ning soovitused tähelepanu vajavate detailide osas. Mõned autod ootavad oma järgmist omanikku mitu kuud ning selle aja jooksul võib auto tehniline seisukord muutuda, olgugi et ta on ainult platsil seisnud. Aitame kõrvaldada kõik ülevaatuse käigus ilmnenud vead ja rikked. Komisjonimüügis olevad autod on samuti tehnilise ülevaatuse läbinud.

Miks osta auto Amservist - Kasutatud Autod | Amserv - Toyota.

. Lisaväärtust loovad mobiilsusgarantii, professionaalne müügiettevalmistus, erinevad finantseerimisvõimalused, ümbervahetus ja vahetusvõimalus. Leia soodsaim 4000-eurone laen siit. Enne auto loovutamist vaadatakse üle tulede töökord ja vedelike tase. Autod on usaldusväärsed Uue sõiduki valimisel soovitame kindlasti eelistada tehniliselt kontrollitud ja kehtiva tehase- või lisagarantiiga sõidukit. Komisjoniautod Komisjoniauto on eraisiku või juriidilise isiku poolt meie esindusse müüki toodud auto. Soodsaim kiirlaen; esimene laen kodust lahkumatta. Kontrollime mootoriruumi-, veermiku- ja veoülekandesüsteeme, samuti salongi ja sealsed juhtpaneele. Sellega väldid ebameeldivaid üllatusi auto lühiajalise kasutamise järel, nagu ka ettenägematuid kulutusi pere eelarvesse. Kui soovid autot liisinguga osta, võtame asjaajamise liisingufirmaga enda kanda. Auto läbib tehnilise kontrolli nii müügile saabumise hetkel, kui ka vahetult enne ostjale üleandmist. Valikus on ka liisingu- ja komisjoniautod, mille liisingufirma või auto omanik on meile müügile toonud.

Anname Sulle alati hinnangu auto tehnilise seisukorra kohta ning remondikalkulatsiooni, kui autot on vaja remontida. Paljudel autodel on usaldusväärne hooldeajalugu või kehtiv tehasegarantii. Autod on poleeritud, vahatatud ja vajaduse korral on tehtud ka keemiline sisepuhastus. Just sellest lähtuvalt  on kõikidele kasutatud autodele tehtud põhjalik müügieelne tehniline kontroll. Kiirlaenu vanusepiirang; kust saada 19500eurot laenu. Enne müüki poleerime ja puhastame auto ning teeme ka keemilise pesu, kui on vajadus ning omanik seda soovib. Tehniline kontroll Meie tehniline kontroll on sama põhjalik kui autoregistrikeskuses läbiviidav tehniline ülevaatus. Auto korrasoleku kinnituseks väljastame tehnilise ülevaatuse akti, milles on välja toodud kõik kontrolli läbinud detailid ja süsteemid. Soovime Sulle alati pakkuda kindlustunnet, et autoost on usaldusväärne

Comentarios