Nõuanded värsketele lapsevanematele rahaga toime tulemiseks

– Ära lõika oma last ümber. Kate M. - Paanikata, sa saad sellega hakkama. Darjee S. -Imeta vaatamata ette tulevatele raskustele. Amber J. - See läheb mööda. - Sa oled selleks ju loodud. Keri R. - Kaisuta neid kuni veel saad. Nõuanded värsketele lapsevanematele rahaga toime tulemiseks. Bridget S. - Maga kui su beebi magab.

Nimemaagia - Õnnevalgus

.

Kandidaadile | Simplika - Estonia

. Laurie H. - Küsi ja luba ennast aidata. Denise T. - Ära kõige peale närvi mine..  - Maga kindlasti enne viljastumist korralikult. Myriam G. - Kõige tähtsam töö sinu elus. Jelena Z. - Hoolitse kindlasti ka enda eest. Stephanie W. – Päevad on pikad, aastad lühikesed. Raha24 pretensioon; SMS laenu protsent. – Lähedane suhe lapsega on oluline. – Maga siis kui beebi magab. Amber D. - Beebi imeb rinnast rinnapumbast rohkem. Kiirlaen 0 intressiga; mul on laenud kyidas kāituda.

Intresside ülevaade; investeeringu jaoks laen. Shay P. - Beebid peegeldavad alati sinu emotsioone. Allison W. - Ära üldse muretse koristamise pärast. Lauren J. –  Suhtle, imeta, sületa, armasta ja usalda. Laen firma tagatisega; sinuraha24.ee.  - Ära nõua endalt liiga palju. – Vastsündinut ei saa ära hellitada. Tara H. - Homme on nad juba vanemad. – Ära kunagi lapse võimeid alahinda. – Kindlasti ära võrdle ennast teistega. – Kuula oma kõige kallimat beebit. –  Nahk-naha kontakt aitab alati. Becky G. - Perfektsionism on võimatu ja mõtetu. Jennifer S. - Õpi ka pikutades last imetama. Christine B. - Joo imetades kindlasti palju vett. Amber D. - Last ei saa ära helitada. - Instinktid on tõesemad professionaalide nõuannetest. Ashli A. - Jälgi oma südant, mitte nõuandeid. - Beebi ei vaja kõike ideaalsena. Jennifer J. - Hoia neid kui nad nutavad. – Imeta last vastavalt tema nõudmisele. - Ole enda vastu leebem, tõsiselt. Jamie M. - Tegutse alati üks päev korraga

Comentarios