Nordea ja DNB panga ühinemine – mida see kaasa toob?

Elektri hind tõuseb – mida sa peaksid oma elektritarbimisega nüüd edasi tegema?. Kust saada raha kiirelt; big laenud. Eesti Panga asepresidendi Madis Mülleri sõnul oleks Balti regiooni suuruselt teise panga loomine Eesti finantsturu viimaste aastate suurim uudis, mis võib. III sammas. Raha kogumine on lihtne. Ja kasulik. Kui säästad iga kuu jõukohase summa, kasvab raha kiiresti ja loob kindlustunde. Loe lähemalt. Turu “vallutamist” loodetakse aga rohkem Lätis ja Leedus, kus uus suurpank võib mõjutada konkurentsi. Sisesta kasutajatunnus ja vajuta Sisene nupule. Eraisikute internetipanga DEMO. Käesolevaga teatame teile, et Nordea ja DNB Baltikumi harude liitmise. Olete finantsteenuse pakkujate Luminor Bank AS, Luminor Liising AS ja Luminor Pensions Estonia AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Nordea ja DNB panga ühinemine – mida see kaasa toob. Nordea ja DNB on kokku leppinud oma äritegevuste ühendamises Eestis, Lätis ja Leedus ning seeläbi tugevate Põhjamaiste juurtega iseseisva suurpanga loomises. Kuigi Nordea ja DNB on väga positiivselt häälestatud, ei muutu Eesti klientide jaoks aga põhimõtteliselt mitte midagi. ¡Escoge mejor y ahorra más!.

Nordea ja DNB panga ühinemine – mida see kaasa toob.

.

NETI: /ÄRI/Rahandus/Internetipangad

.. Seni on teada, et uue panga peakontor tuleb Eestisse ning ettevõte registreeritakse Eestis, Lätti ja Leetu jäävad harukontorid koos kõikide vajalike süsteemidega. Olete finantsteenuse pakkujate Luminor Bank AS, Luminor Liising AS ja Luminor Pensions Estonia AS kodulehel. Alates tegutseb Nordea Bank AB Eesti filiaal peale AS DNB Pangaga ühinemist nime all Luminor Bank AS. Nordea ja DNB panga esindajad teavitasid hiljuti ühinemisplaanist, mis raputas kõiki Baltimaade elanikke, kuna tegemist on ilmselt ühe suurima sarnase tehinguga Baltimaades. Kuidas tulla laenudega toime; kas firma võib anda töölisele intressita laenu.

Kuna ühispanga peamine kallutatus on ettevõtete suunas siis on ka mõistetav, et klientide hulga poolest ei jõua pank järgi teistele. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. aasta teise kvartali paiku peale erinevate regulatsioonide paika saamist ning siis selgub ka täpsem tulevik ühispangana. Kaks panka opereerivad ühinemiseni täiesti normaalselt edasi ning senised kliendid ei pea kartma muudatusi.Arusaadavalt tekitab plaan ebakindlust eelkõige töötajatele, kuna paljud ametikohad on topelt ning paratamatult ebavajalikud duubeldatult. Sellest hoolimata aga on ühispanga finantsiline tugevus märkimisväärne – kahe panga bilansimaht kokku on kaks kolmandikku Eesti SKP-st. Nordea ja DNB Balti riikides asuvate äride ühendamisel tekkiva panga peakontor rajatakse Eestisse, sest panku nõustanud ekspertide hinnangul osutus Eesti parima seadus- ja maksukeskkonnaga riigiks. Nordea ja DNB panga esindajad teavitasid hiljuti ühinemisplaanist, mis raputas kõiki Baltimaade elanikke, kuna tegemist on ilmselt ühe suurima sarnase tehinguga Baltimaades. Nordea ja DNB panga ühinemine – mida see kaasa toob. Ühinemise juures ongi üks kõige olulisemaid punkte töötajate ja muude tehniliste asjaolude paika panemine. Nordea ja DNB Balti regioonis loodava ühendpanga nimeks saab Luminor. Uue panga brändinime avalikustamine on järgmine oluline verstapost ühendpanga ülesehitamisel. Nordea ja DNB Panga Baltimaade äride liitmine uueks iseseisvaks Baltimaade pangaks peakontoriga Eestis ning filiaalidega Lätis ja Leedus tähendaks.

Luminor

Comentarios