Miks tasub eelistada intressita laene?

Glasuur – on kasutamismugavuselt kindlasti esikohal, sest seda ei pea tempereerima. Šokolaadi temperatuur tõusis liiga kõrgeks, mille tagajärjel kakaovõi eraldus ja mass jäi kuivaks. Kuvertüür on spetsiaalne glasuurimisšokolaad, milles on kõrgem kakaovõi sisaldus ja seetõttu sulab see ühtlasemalt. Seda saab teha mugavalt silikoonvormidega. Kogu tordi katmiseks võta topelt või kolmekordne kogus, sõltuvalt tordi suurusest. Kui kasutada külma täidist, ehk siis täidis, mis on toatemperatuuril pehme ja peab katmiseks olema külm, siis kindlasti tegutseda kiiresti – glasuur läheb tükki, kui külm täidis potti liiga kauaks jääb. Kui suurem osa sellest libiseb noalt maha, siis vahustada veel natuke. Üldiselt ma arvan, et enamik šokolaade sobivad glasuurimiseks ja kaunistusteks, kui neid õigesti käsitleda.

ETF-i abc: 3 soovitust alustavale ETFi-investorile

. See võttis tohutult aega, aga vähemalt said kaunid kommid tehtud. Miks tasub eelistada intressita laene. Miks tasub eelistada intressita laene. Loe lähemalt × Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jahtunud massi vahustada mikseriga. Perekond ei saa kunagi aru, kumba parasjagu kasutasin. Niisiis – kohe kui šokolaad on sulanud, tõsta pott tulelt ära, ei ole mõtet enam seda solgutada ja imetleda 🙂 Liiga kiire jahutamine – kui panna jahtuma liiga külma kohta, siis vahukoore ja šokolaadi molekulid ei moodusta tugevaid sidemeid ja jääb mure. Müügilt leiab seda kõikides suuremates toidupoodides. Seda loomulikult seetõttu, et tordi lõikamine oleks üldse võimalik – puhas šokolaad hangub külmas liiga kõvaks.

Ekspert vastab: miks tasub hapendatud toite süüa aasta.

. Põhimõtteliselt tähendab see lisaks ka seda, et kuvetüüri on keerulisem ära rikkuda. AGA kuna see sisaldab hoopis taimerasva, siis minu köögis pole ühtegi glasuuri kunagi olnud ja ei tule ka. Ganache võib teha kas kreemi või vahuna. Ennetamiseks polegi midagi muud teha, kui jälgida hoolsalt ja kui tundub, et mass on juba siidjas vaht, siis lõpetada vahustamine ja proovida näiteks noaga massi üles tõsta. Jätka tegevust, kuni tunned, et šokolaad hakkab paksenema. See on päris keeruline osa, sest on väga kerge ülevahustada. Paksenemine tähendab, et šokolaad hakkas kristalliseeruma ja on aeg see kokku korjata. Suure pakina ostes on hind enamvähem sama, mis Bitteri šokolaadil.. Nõuanded auto ostmiseks edasimüüjalt. See toob jahutatud šokolaadi temperatuuri parasjagu tagasi üles töötemperatuuriks. Parem ära kasutada kusagil täidises, nii kommide kui ka tordi sees, või lisada juba natuke nougat’i ja teha sellest šokolaadi-pähklikreem, mida määrida saiale. Kindlasti ei soovita ma kasutada Kalevi küpsetusšokolaadi, sest see on mõeldud ikkagi küpsetiste sisse, mitte kommide glasuuriks, ja jääb väga pehme. Minu puhul sõltub šokolaadi valik natuke ka sellest, kellele parasjagu magustoitu teen – minu perekond pole näiteks nii nõudlik, et saaks aru, et poešokolaadist tehtud glasuur ei naksu nagu peaks. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Kui ganache püsib enamvähem kenasti paigal, siis see ongi valmis. Pärast kurnama ja uuesti kuumutama juba koos šokolaadiga. Kusjuures see ülevahustamine on väga kerge, sest ganache ei taha esialgu kuidagi vahtu minna ja siis ühtäkki on valmis. Loodan, et see kirjutis on kellelegi abiks! Kui on lisaküsimusi, võib alati julgelt minu poole pöörduda!.

Kuigi jahtunud kreemi saab väga edukalt kasutada ka silumiseks-kaunistamiseks. Lisada või ja tõsta tulelt. Kui nüüd rääkida oma kogemusest, siis mul oli esimestel aastatel oma tehnoloogia külma täidise jaoks – tegin väikese šokolaadilaigu alusele, panin peale täidise ja täidisele omakorda teelusikaga glasuuri, mille lusikaga ümber kommi lükkasin. Väiksemaid iluvigu ja katmata kohti pigem kata väikese lusikaga, kui komm juba alusele asetatud. Seega, kel vähegi huvi olemas ja soovib proovida saavutada ideaalset läikivat ja naksuvat glasuuri, soovin kindlasti kasutada kuvertüüri. Oota, kuni šokolaad kristalliseerunud, täida täidisega ja kata pealt šokolaadiga. 🙂 Puhtam ja jällegi aeganõudvam variant on – panna šokolaad vormi põhja ja siis pintsliga äärtele lükata. Päris hästi sobivad selleks nii kodumaine Bitter kui ka Anneke. Klientidele mõeldud toodetes kasutan ainult kuvertüüri

Comentarios