Mida ütleb su tähtkuju su rahaasjade kohta?

Nad on pühendunud oma tulevikule. Mida ütleb su tähtkuju su rahaasjade kohta. Oled lootusetult romantiline ja usud headusse. Amburi tähemärgis sündinud inimesed otsivad pidevalt elus uusi väljakutseid. a=D b=B c=A d=C Sa oled armastatud ja sinuga ollakse meeledi koos. Teatakse, et Skorpion on järeleandmatu, taiplik ja manipuleeriv. Et mitte valesti öelda, ei ütle sa tihti midagi. Kiirlaen 18 aastastele; annan laenu ilma tagatiseta. Kui sa kunagi mõista ei anna, mida sa tegelikult soovid ja mõtled, võivad poisid sind kergesti pealiskaudselt võtta. Ajakirjast "Girl" Skorpioni jaoks tähendab armastuse avaldamine seda, et ta kaitseb oma partnerit kõiges. Siis lahkud stseene tegemata, kuid oled kindlaltotsustanud temaga rohkem mitte kohtuda. Mõned Amburid on aga püsimatud ja pole ühe inimesega kaua aega koos. Aga kui see aeg käes on, ilmub ta koos paari sõbraga, keda sa ei tunne ja kes sinust eriti välja ei tee. Niikaua kui poisid sinu tahtmise järgi käituvad, ei ole mingeid probleeme. Peamine, mida Kaljukitsed kardavad, on see, et armastus juhib nad kogemata valele teele.Allikas: yourtango.com TOP UUDISED. Sa lased end sageli "jalamatina" kasutada. Aus inimene kes annab laenu; estravel reisilaen. Sestkui ta ka puupea on, ei lase sa oma õhtut ära rikkuda ja flirdid teistega. Mõne aja pärast rahuned küll taas. Ootad rõõmsal meelel pidu, millest ka sinu sõber osa võtab. Sa näitad harva välja, mida sa tõeliselt tunned.

Mida sul teada on vaja, kui su elukaaslane on Jäära tähemärgi all.

. Poisid, kes sinu vaateid ei jaga, on rumalad. Kui oled aga Skorpioni silmis tema heas nimekirjas, siis on ta sinu vastu ülimalt hooliv ja kaitseb sind alati kõiksuguste ohtude eest.Kui Ambur ütleb, et armastab sind, mõtleb ta, et on teie suhtes aktiivne osapool. Kaljukitsed seavad oma elus karjääri esikohale ja seetõttu kipub nende armuelu olema pisut kaootiline. Sul on palju tuttavaid, aga vähe õiged sõpru. Aga oh häda, kui see nii ei ole! Sa lähed endast välja ja norid tüli. Võta end veidi kokku ja näita, et sinagi võid vahel "hapu" ja raevunud olla. Seisad kahe jalaga tugevalt maa peal. Sõber unustas su sünnipäeva.

Veregrupi dieet |

. Sind tundma õppides arvatakse, et oled hea suhtleja ja avatud, kuid teisest küljest ei näita sa oma tõelisi tundeid välja, vaid hoiad need sügaval eneses. Sa mõistad selgelt ja asjalikult põhjendada, miks ja millal sulle miski kohane ei ole. Kui sulle midagi ei sobi, ei tule sa kätega kallale, vaid põhjendad oma mõtteid selgelt ja asjalikult.Võiksid vahel temperamentsem olla.

Sa ei karda näidata, mida sa tõeliselt soovid, kas siis vihastud või rõõmustad. Aga mõtle ka sellele, et ükski poiss ei talu seda kaua, kui teda iga päev vaasi või mõne raamatuga visatakse. Sa ei näita küll just alati oma tundeid välja, aga kui see sinu jaoks tähtis on, ei jäta sa oma arvamust vaid enese teada. Monetti laenud; millised kiirlaenu firmad ei küsi kontoväljavõtet. Ei ole ju mingit mõtet selliste asjade peale vihastuda. Oled kergesti solvuv, ei lase endale märkusi teha, kuid ka ei kaitse end, kui sind halvasti koheldakse

Comentarios