Laenu pikendamine - kõik, mida peaksid teadma

Kui aga soovite enne valiku tegemist oma võimalusi arutada, siis tulge terviknõustamisele.. Küsimusi saab esitada otse panga kontaktisikule ehk erakliendihaldurile, kellega on juba varem läbi räägitud laenusumma, tähtaeg, intressimäärad jm. Üldjuhul on laenusaajal laenulepingu järel kohustus kodulaenu võttes arveldada samas pangas. Pank võib laenu sihtotstarbelise kasutamise kontrollimiseks küsida näiteks fotosid remonditud korterist/majast või hindamisakti. Oluline on kõik detailid erakliendihalduriga läbi rääkida ning seejärel muidugi ka leping hoolikalt läbi lugeda. Periood, mille jooksul seda saab teha, tasuks üle kontrollida laenulepingust, sest see võib sõltuvalt pangast erineda. SEB puhul on lepingu taganemise perioodiks seitse kalendripäeva pärast seda, kui kõik laenusaajad on laenulepingu allkirjastanud.

Laenu pikendamine – kõik, mida peaksid teadma - fir

. Tähelepanu tasuks pöörata ka teavitustele, mis makse viibimise puhul edastatakse, ja nende tasudele. Laenuvõtja jaoks on väga tähtis saada enne lepingu allkirjastamist kõigile oma küsimustele vastused. Muudatused fikseeritakse lepingu lisas ja see on reeglina tasuline. Inimestel, kes igapäevaselt lepingute ja finantsasjadega kokku ei puutu, tekib sellega seoses kindlasti palju küsimusi.

Kui aga midagi jääb ebaselgeks, siis ärge kartke küsida! Kui olete sobiva kodu välja valinud, täitke kodulaenu taotlus. Piret Soidla vanem erakliendihaldur. Kõik laenulepinguga seotud nüansid tasub läbi arutada juba enne lepingu vormistamist, sest iga hilisem muudatus võib pikendada laenu saamise protsessi. Seda ka juhul, kui seni on tagasimakseid teinud vaid üks kaaslaenaja. Kiirlaenude alternatiivid. Laenu pikendamine - kõik, mida peaksid teadma.

2018 maksumuudatused - kõik mida pead teadma.

. Näiteks kui kaaslaenajatel peaks tekkima panga ees võlgnevusi, küsib pank laenu osamakset mõlemalt kaaslaenajalt. Sel moel on laenu teenindamine mugavam ning ei pea muretsema, kas maksepäevaks saab laenumaksete tasumiseks vajalik summa teise panga kontole kantud või mitte.

Comentarios