Laen taotlus; SMS laen 15 min

Enne laenulepingu sõlmimist tutvu hoolikalt lepingutingimustega ja vajadusel pea nõu meie spetsialistiga.

Millal on laenuvõtmine õigustatud; SMS laenud Pärnus. Väikelaenust saadud raha kasutamise kohta pangale dokumente ega infot esitama ei pea. Konto väljavõte peab sisaldama infot Teie sissetulekute ja kohustuste kohta. Lugege kindlasti ka Tarbijakaitseameti kasulikke nõuandeid sõiduki ostmisel. Tutvuge ka konto väljavõtte laadimise juhistega. Vaadake täpsemalt Inbanki ja Omniva kontorite asukohti. Kui väljavõtte üleslaadimine Inbanki internetipangas ei õnnestu, palume Teil saata see aadressile laen@inbank.ee. Mugavamaks tasumiseks soovitame Teil sõlmida e-arve püsimakse lepingu. Täpne intressimäär sõltub Teile personaalselt pakutavatest tingimustest, millega saate positiivse laenuotsuse korral tutvuda kohe pärast laenutaotluse esitamist. Viite lepingule leiate ühtlasi ka e-kirjast, mis saadetakse Teile lepingu sõlmimisel. Raha laekub Teie arvelduskontole sõltuvalt Teie pangast kas samal või järgneval pangapäeval pärast meiepoolse ülekande sooritamist. Kui Te ei ole eelnevalt Inbanki poolt tuvastatud klient ja Te ei ole varasemalt Inbankiga ühtegi lepingut sõlminud, saate end tuvastada veebikaamera kaudu Veriffis või Inbanki või Omniva kontoris. Maksepäeva muutmiseks esitage palun sooviavaldus aadressile info@inbank.ee. Positiivse vastuse korral saate koheselt sõlmida ka laenulepingu.Kui me ei saa Teile kohe laenuotsust teha, palume Teil esitada ka digitaalselt kinnitatud konto väljavõtte, misjärel anname vastuse Teie laenutaotlusele ühe tööpäeva jooksul. Sellegipoolest soovitame Teil seda teha, sest siis on Teie riskid maandatud enamlevinud kahjude korral sõltumata õnnetuse süüdlasest. Kõige mugavam on ost-müük vormistada Maanteeameti e-teeninduses.

SOODNE TAGATISETA LAEN: Väikelaenud, …

. Kui esitate konto väljavõtte Swedbankist või SEB-st, peab see olema panga poolt digitaalselt kinnitatud formaadis. Saate seda teha ka hiljem, kui logite Inbanki internetipanka sisse ja valite Laen ning Väikelaen. Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Maksepäeva muutmise tasu on leitav Inbanki hinnakirjast. Muudatusega kaasneb lepingu muutmise tasu. Seepärast palume meid makseraskusest koheselt teavitada. Kui soovite maksepuhkuse võimalust kasutada teist korda, peavad Teie eelneva kolme kuu laenu- ning intressimaksed olema tasutud. Kui esitate konto väljavõtte mõnest teisest pangast, tuleb Teil konto väljavõte salvestada PDF formaati ning seejärel DigiDoc programmi abil ise digitaalselt allkirjastada. Maksepuhkust on lepingu kehtivuse ajal võimalik võtta kuni kaks korda ning kokku kuni kuueks kuuks laenuperioodi jooksul. Palk laen; laen id kaardiga. Laenusumma väljamaksmise eelduseks on ka isikusamasuse tuvastamine, mida saate teha veebikaamera kaudu Veriffis või valitud Omniva või Inbanki kontoris. Arve loetakse makstuks, kui see on tasutud korrektse viitenumbriga, mille leiate oma lepingust või e-arvelt. Laen taotlus; SMS laen 15 min. Kui olete väljavõtte arvutisse salvestanud, saate selle üles laadida laenutaotluse lehel. Makse hilinemisega kaasnevad kulud ning hilinenud maksetelt arvestatakse viivist. Seejärel saate sõiduki müüjaga sõlmida ostu-müügilepingu. Selleks palume esitada sooviavaldus aadressile info@inbank.ee koos kuupäevaga, mil soovite laenu ennetähtaegselt tasuda. Kui Teil on Inbankiga varasemalt olnud leping, kuid Te ei ole Inbanki poolt tuvastatud klient, peate end tuvastama Inbanki või Omniva kontoris. Lepingut on lisaks võimalik allkirjastada ka Inbanki kontoris. Kui Teil sellegipoolest digitaalne allkirjastamine ei õnnestu, võtke ühendust Inbanki klienditeenindusega. E-arve saadetakse Teie internetipanka tasumiseks sellelt kontolt, kuhu soovisite saada laenusumma. Seejärel edastame Teile lõpliku summa, mis selle kuupäeva seisuga tuleb tasuda. Makse hilinemisega seotud tasud leiate oma lepingust ja Inbanki hinnakirjast. Kui Teil siiski ei õnnestu lepingut leida, palume pöörduda Inbanki kontorisse. Sellest tulenevalt saate olla kindel, et Teie kuumakse suurus ei muutu. Väikelaenu info ja kalkulaator Laenu tingimused ja hinnad Esitan laenutaotluse. Kõik toimingud seoses sõiduki ostuga tuleb Teil endal läbi viia, sh sõiduki omanikuvahetuse registreerimine Maanteeametis. Lepingu allkirjastamiseks interneti teel on vajalik toimiva ID-kaardi või mobiil-ID olemasolu. Maksepuhkuse täpne pikkus ja tingimused määratakse kliendi vajadusi ja võimalusi arvesse võttes. Kõige väiksema intressiga; laen päevaga kätte. Näiteks on võimalik võtta maksepuhkust või pikendada laenuperioodi, mis toob kaasa madalama kuumakse.

Inbank - Väikelaen - Korduma kippuvad küsimused

. Inbanki väikelaenu on Teil õigus kasutada oma soovide kohaselt. Seetõttu võib esimese perioodi arve summa olla väiksem kui maksegraafikus toodud summa, mis on välja arvutatud lepingu koostamise hetkel. Küll aga peab sõidukil olema kehtiv liikluskindlustus. Selleks palume esitada sooviavalduse aadressile info@inbank.ee. Ennetähtaegse tagastamise tingimused on leitavad Inbanki hinnakirjast. Maksepuhkuse ühekordseks pikkuseks on kuni kolm kuud. Selle saate alla laadida oma kodupanga internetipangast. Kui näete ette pikemaajalisi probleeme maksete tasumisel, siis palume kindlasti Inbanki poole pöörduda, et üheskoos paindlik lahendus leida. Intressimäär on terveks laenuperioodiks fikseeritud ega ole seotud Euriboriga. Arve tasumine toimub Inbanki pangakontole SEB või LHV pangas. Samuti on Teil õigus sõidukit laenuperioodi vältel müüa, tasudes osamakseid laenuperioodi lõpuni

Comentarios