Kust võtta pere laenu; arvuti kaudulaenud

George'i seadus Igal plussil on omad miinused. Barri lõiduseprintsiip Paluda teadlasi ümber teha oma teooriaid on sama, kui paluda politseinikke ümber teha seadusi. Smithi seadus Ühelgi tõelisel probleemil pole lahendust. Milleri kindlustusseadus Kindlustus katab kõik, välja arvatud see, mis juhtub. Kui see ei tööta, on see füüsika.Cerfi lisandused käepärasele sissejuhatusele tänapäeva teadusesse Kui see on arusaamatu, siis on see matemaatika.

Kust pangast viimastel aastatel parima kodulaenu pakkumise.

. De Nevers'i keerukusseadus Kõige lihtsamad valdkonnad on need, millest te ei tea mitte midagi. Rahadünaamika esimene seadus Üllatusliku rahasajuga kaasneb sama suur ootamatu väljaminek. Watergate'i printsiip Valitsuse korruptsioonist räägitakse alati minevikuvormis. Quigley seadus Auto ja veoauto, mis lähenevad teineteisele muidu tühjal teel, kohtuvad kitsa silla juures. Kust võtta pere laenu; arvuti kaudulaenud. Pärast seda, kui kõik on öeldud ja tehtud, kuradima palju rohkem on öeldud kui tehtud. Amatöör on kõike muud kui seda. See, kui palju keegi sind armastab, on pöördvõrdeline sellega, palju sina neid armastad. Kõige halvemat viga ei avastata enne, kui programm on olnud käigus vähemalt pool aastat. Teiste inimeste probleeme käsitledes on nad kõige suuremad liberaalid.Romingeri reeglid õppejõududele Kui üliõpilane küsib teist korda, kas te olete tema referaati lugenud, siis pole ta refereeritavat raamatut lugenud. Laboriseadused Kui sa ei tea, mida sa teed, tee seda hoolikalt. Van Herpeni seadus Probleemi lahendamine seisneb lahendajate leidmises. Tuletus: Kui kadunud asi välja tuleb, kaob midagi muud. Simoni seadus saatuse kohta Kuulsus võib olla üürike, aga silmapaistmatus igavene. Mida varem te maha jääte, seda rõhkem on teil aega järelejõudmiseks. Troutmani programmeerimis postulaadid Kui kontrollprogramm töötab veatult, siis kõik teised süsteemid tõrguvad. Dave Tewksbury Kehad, mis on liikumises, kipuvad jääma liikuvaks. Leibowitzi reegel Kui hoiate haamrit mõlema käega, ei saa te naela seina lüües kunagi näpu pihta lüüa.

Remondilaen | SEB

. Märkus: tõeliselt vanduma õpite te alles siis, kui õpite autot juhtima. Kuus juhtnööri patsiendile See, et arstil on diagnoos teie jaoks, ei tähenda, et ta teab, mis teil viga on. See, kes naerab viimasena, ei saanud tõenäoliselt naljast aru. Langsmani seaduse Kõik on suhteline. Praktiline seadus Ärge kunagi nimetage teist inimest lolliks - laenake talt parem raha. Poulseni ettekuulutus Kui millestki kasutatakse ära kogu potensiaal, siis see puruneb. Shicki seaduse kommentaar Aga seda imet ei juhtu. Iga programm laieneb, et täita kogu kasutada olev mälu. Tehnoloogias domineerivad need, kes juhivad seda, mida nad ei tea.

Kui programm on kasutu, on vaja ta dokumenteerida. McGee esimene seadus Hämmastav, kui palju aega kulub selle lõpetamiseks, mille kallal te ei tööta. Maahsi seadus Asjad lähevad korda, et nad saaks untsu minna. Professor Block'i moto Andesta ja jäta meelde. Walkeri seaduse ümberlükkamine Clive'i poolt: Kui pesu on puhas, siis ta nagu polekski pesu. Wrighti seadus Arst saab oma vead maha matta; arhitekt saab ainult anda kliendile nõu istutada viinapuuvääte. Murphy seaduse lisad Mis teiega eales ka ei juhtuks, kõigi teiste teie tuttavatega on varem nii juba juhtunud ja pealegi veel hullemini. Mida kenam keegi on, seda kaugemal ta teist on. Joonlauareegel Pole olemas sellist asja nagu sirgjoon. Kilpsteini seadused Modelleerimises ja tootmises kehtivad: Avariikindel vooluring lühistab kõik teised. Kui programm on kasulik, siis on tarvis seda muuta. "See ei tee haiget, ma luban!" ära maga missis Murphy'ga!Seksiteoreem Eeldus: Miski pole parem kui seks. Einsteini tähelepanek Niivõrd kui matemaatilised teoreemid on seotud reaalsusega, ei ole nad tõestatavad; niivõrd kui nad on tõestatavad, pole nad seotud reaalsusega. Ära iial seisa tuletõrjehüdrandi ja koera vahel. Bessi universaaltõed Telefon heliseb, kui te seisate ukse taga ja kougite taskust võtmeid. Higdoni seadus Õige mõistmine tuleneb halvast kogemusest. Iga lahendus sünnitab uusi probleeme. Kui on olemas, on see aegunud. Termani uuendusseadus Kui te tahate, et kergejõustikumeeskond võidaks korgushüppe, leidke üks mees, kes suudab hüpata seitse jalga, mitte seitse meest, kes suudavad hüpata ühe jala. Jaffe ettekirjutus On asju, mida on võimatu ette teada - aga neid asju on võimatu teada. Kui sa ei saa, sellest aru, siis on see intuitiivselt silmnähtav. Seks on nagu lumi, sa ei tea kunagi, mitu sentimeetrit sa saad ja kaua see kestab. Arsti võimekus on pöördvõrdeline tema kättesaadadavusega. Rakendamatu seadus Autopesemine, et kutsuda välja vihma, ei anna tulemust. Bolby veendumus Segadus mitte ainult ei valitse, vaid lokkab. Iga ahela see lüli, millel on kõige lühem garantiiaeg, paigutatakse kõige ligipääsmatusse kohta. Marxi poliitikareegel Niipea, kui nad saavad rikkaks, saavad neist vabariiklased. Johni kollateraalne seadus Et laenu saada, peate te kõigepealt tõestama, et te ei vaja seda. Avastused on tehtud instruktsioone mitte järgides. Fosteri seadus Ainsad inimesed, kes leiavad selle, mida na elus otsivad, on vigadeotsijad. Vale mängujuht on see, kes on väljakul. Tasakaaluseadus Halvad harjumused nullivad ära head harjumused. Robert A.Heinlein'i seadusedKuula alati eksperte. Ray reegel täpsuse kohta Mooda mikromeetriga.

Autolaen | SEB

. Ilma nimeta seadus Kui miski juhtub, peab see olema võimalik. Tõenäosusliku hajumise seadus Miski, mis jääb ventilaatori ette, ei jaotu ühtlaselt. Youngi elutu liikuvuse seadus Kõik elutud objektid suudavad liikuda sedavõrd, et teile jalgu jääda. Progressi rada: Otselõikamine on pikim tee kahe punkti vahel. Seks on räpane vaid siis, kui seda on õigesti tehtud. Jones'i moto Sõbrad tulevad ja lähevad, aga vaenlasi koguneb. Thiesseni gastronoomiaseadus Või kõvadus on pöördvõrdeline saia pehmusega. Vesilinnu eksperimenteerimisseadusedKui korratavus võib osutuda probleemiks, viige katse läbi ainult üks kord. Wagneri seadus spordiuudiste kohta Kui kaamera peatub meessportlasel, siis see kas sülitab, urgitseb nina või kratsib ennast. O'Brieni tähelepanek Kiireim viis midagi üles leida on hakata otsima midagi muud. Nagleri kommentaar Murphy seaduse päritolu kohta Murphy seadused toonud välja mitte Murphy, vaid üks teine samanimeline mees. Heinkeni kindlusetuseprintsiip Te ei või kunagi kindel olla, mitu olut te eelmisel ööl jõite. Mees võib olla õnnelik naisega nii kaua, kuni ta ei armasta naist. Pokkeriprintsiip Ärge kunagi näidake kaarditrikke inimestele, kellega te pokkerit mängite. Valikulise gravitatsiooni seadus Iga ese kukub nii, et tehtud kahju on maksimaalne. Hierarhia eri tasemete vahelise kommunikatsiooni parandamise ja laiendamise vältimatuks tagajärjeks on mittemõistmise tohutu kasv. Edelsteini nõuanne Ärge tundke muret selle üle, mis teised inimesed teist arvavad. Poliitika esimene seadus Hoia kokku vähemusega. Knoxi printsiip tähe omaduste kohta Iga kord, kui teie meeskonda ostetakse supertäht, ta kustub. Annan laenu 10 000; laen ilma panga väljavõtteta. Teisi häid võtteid üritatakse läbi objektiivikatiku. Sattingeri seadus Iga asi töötab paremini, kui ta sisse lülitada. Wikeri seadus Valitsus laieneb, et neelata kogu riigitulu, ja veel natuke.

Väikelaen | SEB | Info ja kalkulaator

. Kuidas kiiresti raha saada; kiirlaen 24h. Harilikult lähevad asjad omapäi sandist veel sandimaks. Farrelli moekate riistapuude seadus Kõige kallim komponent on see, mis puruneb. Madala intressiga laen; SMS kiirlaen ainult isikukoodiga. Faktid võivad nõrgeneda äärmise kuumuse ja surve all. Jenkinsoni seadus See ei hakka tööle. Milleri seadus Erandid kinnitavad reeglid - ja lasevad eelarve põhja. Eksimine on inimlik, kuid et midagi tõsiselt vussi keerata läheb vaja arvutit. Ääremärkus Oma teel nurka kukub iga mahapillatud tööriist alati teie varba peale. Programmi väärtus on võrdeline väljatrüki kaaluga. ja nad ei viitsi eriti kaua otsida.Ilesi seadus Alati on olemas lihtsam võimalus. Pryori tähelepanek Sellel, kui kaua te elate, pole midagi pistmist sellega, kui kaua teil surnud tuleb olla. Paari kuud laboris õnnestub tihti kokku hoida mõne tunniga raamatukogus. Lõpueksamite teine seadus Kõige raskema lõpueksami ajal istub klassi kõige veetlevam üliõpilane esimest korda teie korval. Emersoni tähelepanek Igas geeniuse töös tunneme me ära oma tunnustamata mõtteid. Seks diskrimineerib argu ja inetuid. Boreni seadus kasside kohta Kui kahtlete, siis peske. Witteni seadus Milla te oma sõrmeküüsi ka ei lõika, tund aega hiljem läheb teil neid tarvis. Weinbergi esimene seadus Kui ehitajad ehitaksid maju samuti, nagu programmeerijad kirjutavad programme, siis esimene rähn, kes kohale lendaks, hävitaks tsivilisatsiooni. Väljapääsureegel Jätke alati ruumi selgituse lisamiseks, juhul kui asi ei õnnestu. Teiste inimeste romantilised ettepanekud tunduvad uudsed ja ponevad. Kui loengul käimine on vabatahtlik, toob eksamitähtaja kindlaksmääramine loenguile isikuid, keda te pole kunagi varem näinud. Heisenbergi määramatuse printsiip Kõikide asjade asupaika ei saa samaaegselt teada. Tom Parkinsi reegel Iga asi, mis juhtub piisavalt palju kordi, et sind ärritada, juhtub ühe korra veel. Sarnased teemad: Filtreeri luuletuse pikkust: lll Murphy seadus Kui midagi saab untsu minna, siis ka ta läheb. Kui te saate osa maha, saab seda töökojas ainult järjekorra alusel. Drazeni seadus olukorra ennistamise kohta Aeg, mis kulub olukorra taastamiseks, on pöördvõrdeline ajaga, mis kulus selle rikkumiseks. Rohud, mida tuleb võtta söögi peale, on kõige vähem isuäratavad. Kui vaja, saab meeter- ja tollmoodustikus riistu kasutada üksteist asendavana. Kolm asja millele kindel võib olla, on raha, koer ja vana naine. Miski pole nii lihtne kui ta paistab. Reynoldi klimatoloogiaseadus Tuule kiirus kasvab võrdeliselt soengu hinnaga. Brakleri edu reegel Usaldage ainult neid, kes suudavad kaotada samapalju kui teie, kui asjad untsu lähevad. Mida te ka teha ei kavatse, ikka tuleb enne midagi muud ära teha. Kõik on kunagi.Hellrungi seadus Oodake, ja see läheb mööda. Kogemus tuleneb halvast mõistmisest. Sprinkeli seadus Asjad kukuvad alati täisnurga all. Kui sa võtad neid munadest, nende südamed ja mõistus järgnevad. Järelejäänud mutrid ei sobi kunagi järelejäänud poltidele. SMS laenu pakkujad; firma andmetega eraisiku laen. Kirja seadus Parim viis esile kutsuda värskeid mõtteid on kiri kinni kleepida. Ääremärkus Kui teil on kaasas tagavarapatareid, on need vigased. Scotti teine seadus Kui viga avastatakse ja parandatakse, selgub, et alguses olid asjad õigesti. Ohtul enne kontrolltööd Inglismaa ajaloost käsib bioloogia õppejõud teil läbi lugeda kakssada lehekülge ripsusside kohta. Kui see haiseb, on see keemia. Seks on üheks üheksast põhjusest reinkarnatsiooniks, ülejäänud kaheksa pole tähtsad. Kui viis projekti tuksi keerata on välja pakutud, kiidetakse see heaks, kui kõige mõistlikum lahendus. Iga konstrueeritud ahel peab sisaldama vähemalt ühe detaili, mis on vananenud, kaks, mida pole võimalik hankida ja kolm detaili, mida alles hakatakse tootma. Campbelli autoparanduse seadused Kui te pääsete vigasele osale ligi, ei ole teil riista, et seda maha võtta. Halgreni lahendus Kui te olete hädas, ajage asi segaseks. Natalie algebraseadus Aru saate te asjast alles pärast eksamit. Inimene, kellel on kaks kella, ei või kunagi kindel olla. Kõik ülejäänud paremad võtted rikutakse, kui keegi avab pimiku ukse ja film valgustatakse ära.Rogersi seadus Niipea, kui stjuuardess kohvi pakub, satub lennuk õhuauku. Kui sa ei saa vastust tavalisel moel, alusta vastusest ja arenda sellest välja küsimus. Vaidluse esimene seadus Ärge kunagi vaielge lolliga, inimesed ei tee alati teie vahel vahet. Sir Walteri seadus Tõnäosus, et sigareti-, kamina-, lõkke- jm. Kui te lahkute hetkeks lühikesest sabast, muutub see pikaks. Mae Westi tähelepanek Eksida on inimlik, aga tundub jumalik. Üheteistkümnes käsk Sa ei pea mitte komiteedes istuma. On parem olla armastatud ja kaotatud kui üldse mitte olla armastatud. Alati, kui asi näib edenevat, olete te midagi kahe silma vahele jätnud. Arvuti programmeerimise seadused Iga programm, mida kasutatakse, on vananenud. Seegeri seadus Kõike, mis on sulgudes, võib ignoreerida. Te jõuate selleni just ajaks, et kuulda, kuidas toru ära pannakse.Kovacsi mõistatus Kui te valite vale numbri, pole see kunagi kinni

Comentarios