Kulla laen; kuidas kirjutada avaldus võla likvideerimise kohta

Ärge toppige seda siirdehinna mõistet igale poole. Sellise mõtteviisi kandja on äritegevuses ohtlik persoon. Küll aga ei võta temalt sellise intressiga laenu mitte keegi muu, kui ainult tema enda firma ja siis on selle laenu võtmise eesmärgiks see, et firmast makse maksmata raha välja kantida. Kulla laen; kuidas kirjutada avaldus võla likvideerimise kohta. isikule, pole üldse vahet. Kui see nii oleks, siis oleksid advokaadid ja juristid töötud. Laenamine eraisikult; laen rahasüst. Iga seadus annab peatee liikumiseks, aga sellelt teelt lähevad paremale ja vasakule erandid. Absoluutset tõde pole olemas. teenuse sisseostmine seotud isikult.

Eesti Ajalehtede Liit - Pressinőukogu

. Oleks küll hea, kui võetakse kuulda teiste arvamust. Kulla laen; kuidas kirjutada avaldus võla likvideerimise kohta. Laenud eraisikult eraisikule; refinantseerimine tagatiseta.

Laen -

. Ja seepärast on selline tehing firmale ja riigile kahjulik ning riik küsibki maksud firmalt. vot see on tehingu sisu väänamine külgsuunas,otseses mõttes! Laenu andmist nimetatakse mõnes äriühingus hoopis FINANTSTEENUSE SISSEOSTUKS.Ja seda eraisikust laenuandja puhul. Kas era- või jur.isikult, era- või jur. Vaatleja ei tea sellest midagi, aga ikka ja jälle tuleb oma arvamusega lagedale. Jah eraisikule makstud intressidelt tuleb ettevõttel tulumaks kinnipidada ja maksuametile deklareerida ja ära maksta. Hoia heaga oma targutused edaspidi endale.

ma pole küll kuulnud eraisiku poolt antud laenuintressile piirangust, muidu on sinu arvamus puht hüpoteetiline Kui kuulnud pole, võta TuMS lahti.

Laenud - parimad laenuandjad. Kiirlaen,väikelaen, autolaen.

Comentarios