Kuidas igapäevakulutustelt raha kokku hoida?

Pane pakk kappi, sulge uks ning kinnita paki üleandmine, vajutades ekraanil olevat nuppu „Kinnita“. Pakiautomaadis lisateenuseid valida ei saa. Sellisel juhul saadame Sulle pakikoodi SMS-iga. Vali sihtriik ja sobiv kapi suurus. Kui Sul ei ole võimalik printida, saad aadresskaardi ka pakiautomaadi juures välja printida. Ole tähelepanelik, et tootekood saaks õige. Pärast aadresskaardil oleva triipkoodi skaneerimist avaneb kapi uks, kuhu saad paki panna. Kliki lingil „Esitan tellimuse“. Skaneeri pakikaardilt triipkood ja veendu, et tegemist on õige aadresskaardiga. Postkontoris tasud sellisel juhul ainult pakkimise eest. E-teeninduses ei saa vormistada standardpakki ega valida erinevate kullerteenuste vahel. Kahjustatud aadresskaardi saad asendada, kui prindid oma e-posti aadressile tulnud tellimuse kinnituselt välja uue aadresskaardi. Samuti on e-teeninduses olemas nende saajate andmed, kellele oled varem pakki saatnud. Kood on vaja pakiautomaadi juures aadresskaardi printimiseks sisse skaneerida või käsitsi sisestada. Kuller helistab enne kauba kojutoomist. Pakiautomaadi poolt prinditud aadresskaardi leiad makseterminali all asuvast sahtlist.

Kuidas valida ust - JELD-WEN siseuksed ja välisuksed

.

Saadetise pakkimine, saatmine ja vastuvõtmine - Itella SmartPOST

. Märgi kindlasti selgituse reale arve number. Peale kõikide soovitud toodete lisamist näed tellimuse maksumust nii koos, kui ilma transpordita. Täida tellimuse ostja andmete vorm. Ärikliendile pakume sellist võimalust mitmes suuremas postkontoris. Standardpakki saad kindlustada ning saata lunapakina. Tasub teada!   E-teeninduses saad vormistada ka paki, mille lased hiljem postkontoris pakkida. Enne pakile kleepimist veendu, et aadresskaardil on õiged andmed. Registreeritud kasutajana saad aadresskaardi uuesti printida, kui sisened meie e-teenindusse. Ole tähelepanelik, valesti sisestatud andmed võivad kauba kohaletoimetamist raskendada. Samuti saad välja printida paki üleandmise tõenduseks „Tellimuse info“ ja paki postkontoris allkirja vastu üle anda. Hoia telefon kuuldeulatuses ja selle aku laetuna. Lepi kokku kauba kättesaamise aeg. Peale tootekoodi kopeerimist kliki lingil „Lisa“. Vali IKEA kataloogist välja meelepärased tooted. Vali ekraani puudutades keel, seejärel menüüst „Paki saatmine“. Pärast pakiautomaadi kapiukse avanemist aseta pakk kappi, sulge uks ja kinnita paki üleandmine, vajutades ekraanil nupule „Kinnita“. Pärast saatmise kinnitamist saad välja printida kviitungi. Vormista pakk enne saatmist meie e-teeninduses – see on postkontoris vormistamisest mugavam ja kiirem. Tasub teada! Kui vormistad paki e-teeninduses, saad juurde valida lisateenuseid – paki ettevaatliku käsitlemise ja teavituse SMS-i teel, kui pakk on välja võetud. Ka neid ei ole Sul vaja uuesti sisestada. Varem välja prinditud ja pakile kleebitud aadresskaardiga paki saatmiseks vali ekraanilt „Paki saatmine eraklient“. Vormista pakk e-teeninduses ka siis, kui Sul printimisvõimalus puudub. Lisateenustest saad juurde valida paki ettevaatliku käsitsemise ning teavituse SMS-i ja e-posti teel, kui saajale on pakk üle antud. Erisoovide korral leiavad meie töötajad postkontoris parimad lahendused ja aitavad Sul paki soovitud viisil teele panna. Kleebi aadresskaart paki pealmisele poolele. Soovi korral prindi välja kviitung. Tallinnas ja Harjumaal on kauba kojutoomine juba hinna sees. Pakiautomaadi skaneerija asub kaardimakseterminalist vasakul.

Video: vaata, kuidas tõuseb õhku maailma suurim lennuk

. Kaugematesse sihtkodadesse kaupa tellides tuleb arvestada täiendava transpordikuluga. Investeerimis laen; kiirlaen internetist.

. Vajadusel saad valida suurema kapi ning tasuda juurdemaksu. Tutvu kasutajatingimustega ja kinnita seda märkides linnukese kasti „Olen nõus tellimistingimustega". Laenud 18 aastasele; noore pere laenud. See lisab toote tellimusse ja avab järgmise toote rea. Vormista pakk enne saatmist meie e-teeninduses – see on pakiautomaadi juures vormistamisest mugavam ja kiirem. Tallinnas, Narva mnt postkontoris saad pilootprojekti raames e-teeninduses vormistatud paki ilma üldjärjekorrata üle anda. Seejärel vali „Skaneeri triipkood“ ning skaneeri aadresskaardilt triipkood. Kuidas igapäevakulutustelt raha kokku hoida. Kinnita paki üleandmine, vajutades ekraanil nuppu „Kinnita“.

Pakiautomaat prindib seejärel aadresskaardi välja. Jälgi maksekorralduse täitmisel juhiseid. Kui oled e-teenindusse sisse loginud, siis ei pea Sa pakki vormistades uuesti oma andmeid sisestama, sest need on seal juba olemas. Kõige lihtsam on seda teha nii, et avad tellimiskeskkonna lehekülje teises aknas ja kopeerid tootekoode meetodil. Järgides juhiseid, vali ja sisesta vajalikud andmed. Eralaenu andjad; kõige väiksema intressiga.. Tasub teada! Kviitungi printimine võib külma ilmaga võtta tavapärasest kauem aega. Skaneerija asub kaardimakseterminalist vasakul. Saadame Sulle SMS-iga pakikoodi, mille järgi klienditeenindaja varustab saadetise postkontoris vajaliku aadresskaardiga ning vormistab saadetise vastuvõtmise. Prindi aadresskaart välja ja kleebi see pakile. Kopeeri või kirjuta tellimisvormi soovitavate toodete koodid. E-teeninduses pakki vormistades ei pea Sa uuesti oma andmeid sisestama, sest need on seal juba olemas.

Comentarios