Kodulaenu saada; laen alustavale ettevõttele

Lisatagatist Erikul polnud. ilmselt see kodulaen moodustab palgast liiga suure osa. Seda unustas see kägu märkimata, et see konkreetne summa kehtib vaid tema puhul, mitte ei ole mingi üleüldine number alla mille ei tasu panka kodulaenu küsima minna. Ega öeldigi, et otseselt mingeid takistusi pole, v.a. Lihtinimesel pole siin midagi arvata – vahel on tõesti otsuste tegemiste tagamaad segased. Lapsi tal ei ole, elukaaslane on, kuid laenu võttis siiski üksi.

Siis ikka arvestatakse tuluna pangas. Võibolla mõni muu pank oleks andnud. Kuna sina hakkasid sellest numbrist kinni, siis võin öelda, et see on rumal jutt.

Kodulaen ilma omafinantseeringuta | SEB

. Ning saa sellest krediitkaardist lahti – sellest ei ole sulle mitte kasu vaid kahju. "Saame tihti signaale, et see on probleem," lisas Sooman. Tundub, et need laenutingimused on päris karmiks läinud. Ju siis ma olin neile mingi riskigrupp 😀 p.s. Minul oli küll totaalne hämming, et mulle nii pisikest summat laenu ei antud. Ma pole veel aastat välja üürinudki. ma muidugi küsisin ka ainult oma kodupangast laenu. Pole muidugi otsa pangast küsinud. hea oleks muidugi ära öelnud pankadelt kuulda põhjust. teemaalgaja puhul on tegu vast maksekäitumisega, mis pankadele ei meeldi. Ja ma ei saanud seda! Jah, meil on abikaasaga kahasse võetud juba üks kodulaen. Öeldi, et saan kindlalt laenu, kui võtame selle laenu koos abikaasaga. ja ennustada pole võimalik, missugune konkreetne vastus tuleb. Laenu maksab abikaasa, taas- ei mingeid maksehäireid kusagil. Pole vanemaid kellele loota ja oma kodu ka ei saa. Kodulaenu saada; laen alustavale ettevõttele. Kodulaenu saada; laen alustavale ettevõttele. Müüsin maha oma päranduseks saadud korteri sooviga osta uus asemele. Lihtsalt võta kätte ning alusta taotluste täitmist ning lisainfosse võid maksehäire selgituse ka panna ning vastav väljavõte lisana kaasa. Swedbank tegi kõige halvema. Kas sa saad üüritulu ametlikult st. Ma ei ole kunagi olnud üleval maksehäirete registris. Ja just see saigi takistuseks. Lisaks on see ju kinnisvara, mida saad kasutada lisatagatisena.

töömaailm noorele > Kelleks saada? > Töömaailm.

. Kodulaenu saamiseks võib sissetulek olla palju väiksem. Parima pakkumise tegi Nordea. Lisaks sissetulekutele vaadatakse ka inimese muid kohustusi, elamiskulusid, ostetavat objekti ning senist krediidiajalugu. Saatsin kõikidesse pankadesse taotlused ja kõik pangad olid lahkelt nõus andma. Lisaks sai mees dividende. Tal küll vist oli ka lisatagatis, aga minu teada mitte väga väärtuslik. Esimesel korral sai talle takistuseks see, et oli just töökohta vahetanud ning öeldi, et samal töökohal peab olema töötatud vähemalt pool aastat. muidugi alati võib proovida ka teisi pankasid. lihtsalt palgainfost jääb väheks. Pealegi ei huvita panka see, kas tulumaksu maksad, üleüldse. mul mehega kahepeale kodulaen ehk see on ka minul kirjas, kuigi põhitaotleja mees. Ma ei ole kunagi võtnud kiirlaenu. Muid kohustusi, käendaja rollis, krediitkaarte vms ei ole, ainult Elioni tähtajatu kolmikpakett ja autokindlustus. Ja nii Swedbank, SEB ja DNB pärast helistasid ja uursisid, et miks ma neilt ei taha, et ikka võtke meilt. kodupank ei pruugi alati kõige vastutulelikum olla. Krediitkaardid on samuti alati õigeaegselt tagasi makstud. Laenu teenus; maksehäire. Njah, tehing jäi sinnapaika, rääkisin hoopis ülemusega läbi ja maksan ettevõttelt laenatud summa tagasi poole aasta jooksul. Laenutaotluse esitas Martin kolmele pangale: Krediidipangale, SEB-le ja Danske Bank'ile. Su palk on ju liiga väike lihtsalt. Ootas selle aja ära ning saigi laenu. SEB ja Krediidipank ütlesid eitava vastuse telefoni teel

Comentarios