Kas ühisrahastusega võib saada rikkaks?

Lõppeesmärk investoritele on saada tulu oma esialgselt investeeringult, põhinedes firma edule tulevikus, näiteks kasumil ja dividendidel. Selle inimese perspektiivist, kes soovib raha kasvatada, on tal eelis jõuda laiemale investorite turule nii, et enamik turundusest ja reklaamist teeb ära platvorm.

Kas ühisrahastusega võib saada rikkaks. Pangad.Eestis; paradiisilaen. Investopedia kirjeldab seda nii: “Ühisrahastus tähendab väikeste kapitalikoguste kasutamist, mis on saadud suurelt hulgalt üksikisikutelt, et rahastada uut äritegevust. Tellijatele osalust sel puhul ei jagata, aga ettevõtte omanikule annab see võimaluse anda tõuge oma projektile, omades juba kindlaid kliente järjekorras. Laenu tagasimakse graafik; laen ilma tagatiseta. Selliste platvormide kasutamise tohutu eelis on see, et mõned neist kasutavad valimisprotsessi, mis kinnitab kontsepti või projekti enne selle postitamist, seejärel avaldatakse see kõikidele selgel ja arusaadaval viisil.

Tanker Brewery OÜ börsile - Investeerimine - Foorum - LHV.

. Ühisrahastusega kasvavad sinu investeeringud siis, kui kasvab ettevõte ja teenib omakorda kasumit. Hea ja soodne laen; odavlawn. Laen mongost; kiirlaen 15 minutiga. Ühisrahastus ei ole uus kontseptsioon, tegelikult on see olemas olnud juba sajandeid.

Mis on ühisrahastus? - Bondora Blog

. Iga mudeli edukuse lõpptulemus on turvaline ja usaldusväärne platvorm, mis viib kokku mõlemad pooled. Andes võimu tagasi üksikisikutele, et rahastada projekti, millesse nad tõesti usuvad, on sel positiivne lumepalliefekt laiemale majandusele. Annetajad ei saa vastutasuks midagi, kuna nende motiiv on tavaliselt uskumine konkreetsesse põhjusesse või soov aidata. Kaks suurimat platvormi sellel alal on www.justgiving.com ja www.gofundme.com Vastukingitusel põhinev ühisrahastus – kui kellelgi on mingi toote idee, võib ta sellest teha prototüübi näiteks veebilehel www.kickstarter.com ja lasta inimestel seda ette tellida

Comentarios