Kas sa sööd oma raha iga kuu ära?

Fännide sõnul avaldas Helve muljet nii väga hea taju kui ka inimliku soojusega.Meie kohtumisel kõneleb Helve energiaolenditest, sh ka hingeloomadest. Ära takista sõna, mõtte ja teoga oma keha toimimist. Sulle sobib kerge soe söök liigse soola ja suhkruta. Inimese vaimne ja hingeline mahasurumine. Sulle on iseloomulik kohutav nälg, kui lõuna kas või pool tundi hilineb. Siret ja Janno SeederSiret jättis omal ajal turundusjuhi ameti ja Janno hülgas pankuri töö, et pühenduda Hiina energiaõpetusele , mis õpetab tasakaalustama oma elu, kodu ja suhteid. Nad on kahe poja vanemad, lahutamatu paar ja säravad koolitajad. Just lähedase suhte kaudu kogeme pettumust, valu ja igatsust,“ selgitab ta. Inimesed kurdavad sageli, et nende elus pole armastust. "Ma programmeerin inimest armastusele, edule ja tervisele. „Nagu yin ja yang või nagu Oh ja Ah matkateel,“ on nad naljatamisi öelnud.   Hüpnotisöör Marissa praktikumid Eriliselt sügava silmavaatega noor hüpnoterapeut Maris Saar ehk Marissa Ra viis teleekraani vahendusel läbi ka massihüpnoosi. Tänane elukorraldus on selline. Nälga ei ole, on vabadus valida omale meeldiv toit ja on vabadus süüa siis, kui kõht tühi, vabadus süüa nii palju kui isu nõuab. Ootus millegi enama järele. Üks dieet keelab rasvad, teine põlgab ära süsivesikud, kolmas ülistab valke. Ma söön seda, mis minu maitsemeelele meeldib. Sind iseloomustab kogumiskirg: raha, asjad, energia ja rasvad. Viimane armastab eriti ladestuda sinu puusadele ja kõhule. Ma söön toitu, millel on looduslik kuju. Mati Rebane: "Silmad kui​inimese tervise peegel"  "Ainult inimene ise on vastutav selle eest, kui haige või terve ta on. Ja söök, mis üht inimest toidab, võib teisele olla mürk. Ma söön, mis minu kehas hästi seedub ja mulle jõudu annab. "Tule ja leiame üheskoos üles armastuse Sinu elus! Tiina Tiitusel on anne näha inimese maise maski taha ja saavutada kontakti nähtamatu maailmaga. Moodsas ravivas meditsiinis võtavadki tema sõnul lõviosa ravirahast farmaatsiafirmad, meditsiiniaparaatide ja muude meditsiinitarvikute tootjad. Samuti tulevad kinesioloogi juurde ka suhtekriisist ja stressist väljapääsu otsivad inimesed." Isikliku arengu nõustaja Tiina Tiitus elust tagurpidi maailmas "Armastusetunne on kõige alus, kandev olemus. koha saavutanud HELVE HUTTUNENIGA. Mõnikord sööme mitu päeva sama toitu, mõnikord mitte. Näiteks kopsud on kurbuse kandjad, neerud aga hirmu salvestajad."  Heli SalfTervendaja-šamaan alustab inimese aitamist alati hingetasandilt.

Kas sa sööd oma raha iga kuu ära. Sööd mõnuga nii külma kui sooja rasvavaba toitu. Kui inimesele sisendada, et südameatakist ta ei sure,  saab see nii olema."  Albert StepanjanHüpnotisöör, telepaat ja parapsühholoog ALBERT STEPANJAN on hädalisi vabastanud alkoholismist, suitsetamisest, liigsöömisest, hasartmängusõltuvusest, depressioonist. Põhiline, et lõunad või õhtustad korralikus restoranis. Kas sa sööd oma raha iga kuu ära. Hingeloom on seotud intuitsiooniga ning tema jõud ilmneb hädaolukorras, kui oled n.ö nurka surutud – siis käitub inimene alateadlikult oma hingelooma moodi. Laen alates 18 eluaastast; kiirlaenud 1000 ilma väljavõtteta. Lähened toidule emotsionaalselt ega pane tähele, kui palju sa sööd. Sinu piir ei saa olla  minu piiriks. Öösel ärkad sageli nii  külma kui kuuma käes kannatades. Meeleolu vahetad nagu kindaid, elad ebaregulaarselt. Arst võib inimese n.ö uuesti kokku õmmelda, aga tervendama peab ennast ise. Ma söön, mis minu kehakaalu hoiab sellisel tasemel, mis toetab minu heaolu.

7 levinuimat viga isikliku eelarve koostamisel - Maaleht

. Sest, kui ta ei tea, siis on poeskäik ka tervele lapsele  kahju tekitav. Ka tema raamatud “Naiseks olemise kunst” ja “Eluterve kärgpere käsiraamat” kogusid mullu populaarsust.  Kui vajad puhastust,  tuleks päästa üleliigne, mittevajalik energia endast välja. Ela iga tund täisvereliselt. Endale märkamatult hakkab ta selles suunas töötama ja saab selle, mida soovis. Aga kindlasti on! „Lapsed ei lõigu armastust tükkideks, nende jaoks on armastus kõikehõlmav ja loomulik. Vahel meeldib neile üks asi, vahel teine. Täiskasvanute hirmud armastuse kohta on õpitud: ei saa ju ometi olla, et armastus isa ja mehe vastu on sama tunne. Tähtis pole see mida sa sööd, vaid see, kus ja kuidas sa sööd. Tiina on inspireerinud ja aidanud sihi leida sadadel inimestel. Sulle on omane näljatunne nii öösel kui päeval. Katrini lummavalt sügavast esinemislaadist annab kinnitust seegi, et tema intervjuu saates “Hallo,Kosmos” oli eelmisel aastal enim kuulatute hulgas. Ja minuga koos elavad lapsed valivad selle hulgast neile maitsva toidu. Isegi kui sul on näiliselt kõik olemas, valdab sind vahel ikka mingi raskus, rahutus, äng ja tühjus. Minu kogemus ütleb, et see on olemas," ütleb Mati Rebane. Vaata täpsemalt:    Inimese Disaini süsteem on kiirtee autentse iseendani,et teha oma otsuseid sellena, kes sa TEGELIKULT oled, mitte sellena, keda arvad end olevat erinevate väliste mõjutuste tõttu. Ta on rääkinud palju ka rinnaga toitmise olulisusest ning peab kunstpiimasegude hiilglaslikku äri ebaeetiliseks.  See on  mil tasub vaadata pigem enda sisse. Uused kiirlaenud; kas saab panna tagatiseks ka oma vara kui laenu võtta. Ta suhtleb nähtamatu maailmaga ja loengult saad sinagi kaasa oma isiklikud sõnumid. Ma söön, seda, mis tekitab minus hea enesetunde ja mis ka peale ärasöömist mind erksana-ärksana hoiab. Kui laps on piisavalt suur, siis tal on oma raha ja ta valib poest ise.

KAS SA TUNNED OMA LAST? KUIDAS SUHELDA OMA …

. Siret ja Janno Seeder aastalõpu väest Aasta  lõpp on kõige pimedam ja energeetiliselt rahulikum aeg

Comentarios