Danske Bank

Veenduge alati, et Teie arvutis on kasutusel tarkvara viimane versioon. Kasutage veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi kõige uuemaid versioone.Paigaldage usaldusväärne viirusetõrjetarkvara ja seadistage see nii, et see kontrolliks kõiki sissetulevaid ja väljaminevaid andmeid. Kui soovite veenduda, et töötate Danske eBanki süsteemis, saate veebisaidi digitaalserti kontrollida.

Singularity University kommer til Danmark

. Uute toimingute tegemiseks peate uuesti sisse logima.

Blokeeringu tühistamiseks peab kasutaja pöörduma Danske Banki ärikeskusesse ja esitama isikut tõendava dokumendi. Niiviisi edastatud teave on kindlalt kaitstud volitamata juurdepääsu või muutmise eest. Read privacy statement and cookies and terms of use. Laadides arvutisse tundmatu päritoluga tarkvara, seate ohtu kogu arvutis oleva info, sest just sellisesse tarkvarasse võib olla peidetud mõni pahavara. Veenduge, et ka teie lapsed ja eakamad pereliikmed teaksid turvalisuse nõudeid ja täidaksid neid.Viiruste ja nuhkvara üha laienev levik võib põhjustada tõsiseid turvaprobleeme. Selle mugava funktsiooni abil võivad kurjategijad Teie sisselogimise andmed teada saada. Kui brauseriakna allosas ikooni ei kuvata, tähendab see, et sait pole turvaline. Seepärast iseloomustab meie Danske eBanki teenuseid kõigile tänapäeva nõuetele vastav väga kõrge turvalisuse tase. Tuletame meelde, et Danske Bank ei palu kunagi oma klientidel konfidentsiaalset teavet interneti kaudu avaldada. Danske Bank. Kui olete oma Danske eBanki kasutajatunnuse, turvaelemendi või turvaelemendi koodid kaotanud, või kahtlete, et keegi kõrvaline isik on need teada saanud, tuleb Danske eBanki kasutamine otsekohe blokeerida. Kui kasutaja sisestab mitu korda järjest vale koodi, keelatakse tal Danske eBanki siseneda.

Uudised Danske Bank kohta

. Danske Bank. Ärge lükake edasi turvauuenduste paigaldamist. Kui võimalik, muutke oma parool Danske eBankis kohe ära. Kui kasutate Microsoft Exploreri brauserit, peaksite brauseriakna allosas nägema lukuikooni. Ärge kasutage piraattarkvara. Et vältida konfidentsiaalse ja isikliku teabe sattumist kõrvaliste isikute kätte, kes võivad saadud infot kuritarvitada, tuleb hoolitseda oma arvuti turvalisuse eest. Suurenemas on juhtumite arv, kui kurjategijad püüavad pääseda ligi konfidentsiaalsele teabele, mis on seotud arvelduskontode, internetipanka sissepääsu koodide, maksekaartide, paroolidega jne. Seadistage ka oma mobiiltelefon automaatselt uuendama sellesse paigaldatud tarkvara.Ärge laadige arvutisse tarkvara tundmatutelt internetilehekülgedelt. Saate seda teha Danske eBanki süsteemi mis tahes lehel. Danske Bank A/S is authorised by the Danish Financial Supervisory Authority. Kui Danske eBankis on möödunud teatav aeg, mille jooksul toiminguid ei tehta, siis seanss aegub ja Teid logitakse eBankist välja. Ebaturvaline traadita ühendus loob kurjategijatele võimaluse varastada internetipanga süsteemist parooli. Vaike laen; kuidas arvestada intressidelt tagasisaadav raha. Vajaduse korral kutsuvad Danske Banki töötajad Teid lähimasse Danske Banki ärikeskusesse. Mitte kunagi ei palu Danske Bank Teil esitada oma koode telefoni teel, e-kirjas või mingil muul viisil.Arvestades tänapäeva tehnoloogiate tähtsust investeerib Danske Bank pidevalt andmekaitsesse.

Comentarios