Coop ja Inbank ostsid Krediidipanga ära

Milleks hoida kinni informatsiooni. Respect!Lihtsalt neile inimestele, kes tema järgi tehinguid teevad soovitan ise võimalikukt palju mõelda. miks osta kõrgemalt kui saab odavamalt. aasta auditeerimata tulemused. Niisama pasunate puhumine mind ei veena ja ei pea ka õigeks kui suurosalusi omavad inimesed ajavad mingit ümmargust juttu. Ju siis on seda blö-blääädja umbluud vaja siiski olnud. Kui ma kõrvutan teised Balti börsiettevõtted, siis ma pakun, et LHV on oma visioonide ja plaanide avalikustamisel kindlasti esirinnas. Ja kuna usaldust enda vastu pole, siis ongi ainus lahend käituda nii, nagu eeskuju ees teeb. pole mõtet käivet teha üleval kui saab all seda teha.. Jah, on olnud üksikuid näiteid, mõningaid sektori arve ja rohket fanfaaripuhumist. Investor Toomas ostab ja järgneb inflow ning kui müüb täitub ask müügiorderitega :DMuude aktsiate puhul sellist liikumist eriti pole aga LHV on special case. Tõepoolest, ma ei tea mitu korda olen lugenud aruannetes "tulemused vastasid meie ootustele", aga ENNE ei räägitud ootustest sõnagi. Coop ja Inbank ostsid Krediidipanga ära. Samas on maksmise otsus ning täpne summa aktsionäride pädevuses, kellele teeb ettepaneku nõukogu lähtudes ettevõtte kasumi ja kasvueesmärkidest. Ja kui leitakse ISE põhjused müümiseks siis why not. Esiotsast ühtegi suurt müüjat ei paista, allpool on nii kasumivõtjaid kui ostjaid üksjagu. Argumendid poolt ja vastu muidugi on, aga ma kaldun arvama, et rohkem poolt. Lihtsalt kutsun enne mõtlema ja siis tegutsema. Samas lisavad LHV juhtkond ja tuumikaktsionärid oma tegevuse ja nonde samade plaanidega investeeringusse spekulatiivsust, mis minujaoks on jällegi üks peamine investeerimist välistav asjaolu. Kui aga sai investeerimiseks ostetud pole mõtet ma arvan tõmmelda isegi kui hind tundub kallis. Ma tean kui raske on laiskusest üle saada.

oleks hea saada kommentaare.

Rahandus ja investeeringud - Ellex Raidla

. Ma ei saa aru miks seda võimalust ei kasutatud, kui nüüd ollakse nii avatud. Siin siis mitte "share capital" vaid "equity" väheneb. Pole päris kindel, kas täna juba pakuvad või mitte aga vähemalt mingi pool aastat tagasi veel ei saanud. Algselt kaalutlesime kogu nõukogu paketi avalikustamist, aga seal võib olla liiga palju isiku ja kliendiandmeuid, millest puhastamne liiga suur töö. Laenud ilma maksehäire; tarbimis laenud madala intressiga. Panga tegevjuhiks saab endine Hansapanga jaepanganduse juht Margus Rink.Krediidipanga tehing toimub kahes osas. Lisaks alustab LHV Group käesolevast aastast kuutulemuste avalikustamist. Ehk siis LHV Groupi aktsionäridele dividende selle finantsplaani järgi ei makstaks. see ongi nii öelda gap peale uudiseid v teateid. Ise kolisin alles eelmise aasta sügisel.Räägi sõbrad ka Eesti parima panga teenuseid kasutama!Kasutan näiteks eraisikuna mh Partner krediitkaarti ja ärikliendina LHV pangakaarti. Arvestades Toomasel on hulk järgijaid, on see valik mõnes mõttes vale. Ja erinevalt sinust on Toomasel ka natuke konkreetsemad seletused miks ta ostab või müüb. Kui investeerida, pole mõtet sama asjaga spekuleerida. Lähtume põhimõttest et ei taha mittetootvat lisatööd teha. Noh, iga dividend vähendab equity. Asi ei ole LHV meeldimises või mittemeeldimises, vaid numbrites ja perspektiivis, samuti konkurentsi situatsioonis.Kuna ma olen väikestviisi buffetoloog, siis otsin ratsionaalsust, majanduslikku põhjendust ja ausust. veebruaril.Huvilised saavad ennast õhtusele investorüritusele registreerida siin. Buffetoloogidele peaks juhtkonna plaanid olema olema üks peamisi argumente ROE ja margin of safety kõrval. Aga see peab olema enda otsus, mitte kopeeriv käitumine. Väikeinvestoritel on raske ise aru saada odavuse ja kalliduse mõistetest, perspektiividest , kasvust jne.Lihtsalt tuletan meelde, et investeerimine on pikaajaline ja ma üldjoontes ei soovita kellegi teise järgi teha. Nõukogu koosolekut ei ole veel toimunud, mistõttu meil ei ole täna infot dividendi täpse suuruse üle.

KÜLAVAHEKÜSITLUS -

. Iga ettevõte seab aastaplaane - neid ei avalikustata kuna kardetakse allajäämise puhul näida luuseritena. Kiirlaen pangalingi kaudu; avansi avalduse näidis. Sellepärast kirjutasin eelpool, et kui sa pidevalt lehvitad lippu ja räägid kui hea investeering LHV täna on, siis back it up with facts, numbers and real perspectives nagu ka Buffett seda aktsionäride koosolekul teeb. Ja Toomasel on alati võimalik ka tagasi tulla. ei meeldi sulle LHV, selge. Saadud raha investeeritakse tihtipeale järgmise kiire kasumi eesmärgil USA turule vmv ja nii ta läheb. Laenud mõistlikele inimestele; raha.ee. Palju emotsioone ja institutsioone pole. Täna ilmselt on selle kohta idufirma öelda selge liialdus, aga vast viimaseks see ei ole jäänud ning leidub veel neid, kes selgelt idufirmad on täna. Börside standardid on minu maitse jaoks selgelt liiga madalad. Siis on see kaart topeltout. Samas valdkonnas näiteks hääldamatu TransferWise.Peate silmas vist skillifici. Käsi värises kuigi tahtsin pikalt hoida. Tegelikult toodab iga ettevõtte seesmiseks tarbimiseks kuuraporteid ja avalikustamine ei maksa tänasel infoajastul mitte midagi. teistele meeldib jällegi.Keegi ei halvusta väikeinvestoreid

Comentarios