Ära lange ohvriks! Õpi, kuidas tunda ära püramiidiskeem ja pettus

Märka manipuleerimist ja ära lange selle ohvriks Lapsed võivad sinuga manipuleerida nii, et nad isegi ei teadvusta endale, et nad seda teevad. Kui sellised olukorrad korduvad ja sa ei suuda neid lahendada, otsi abi nõustajalt. Kui ta uuesti halvasti käituma hakkab, võta need privileegid uuesti ära ja veendu, et sellel korral ei anna sa neid tagasi enne, kui oled täiesti kindel, et laps hästi käitub. See tekitab ebamugavustunde ja võib teie omavahelisi suhteid kohati hullemaks muuta.

Eesti - Page 5

. Laen auto tagatisel; SMS laenud.Eestis kui nimi on maksehäireregistris. Ükski laps ei taha kuulda pikki heietusi sinu halvast tööpäevast või kuidas sul on tunne, et su abikaasa sind ei austa. Väikeste laste puhul veendu, et sa teed nendega midagi huvitavat vähemalt korra nädalas. Kui laps lööb, hammustab või kriimustab, siis pane ta endast eemale istuma ja ütle tõsiselt: „Ära enam kunagi mind löö." Seda öeldes võib ka oma häält tõsta. Kui sul tekib allaandmistunne, meenuta, et sa teed seda kõike oma lapse heaks ja sa soovid ainult parimat. Teda endaga uisutama vedamine võib talle lõbusa tegevuse asemel hoopis karistusena tunduda. Nad on lihtsalt leidnud käitumisviisi, mis aitab neil eesmärgini jõuda. Ära lange ohvriks! Õpi, kuidas tunda ära püramiidiskeem ja pettus. Kui midagi ei aita, otsi abi spetsialistidelt. Tulemused ei tule üleöö, see võtab aega. Kui nii juhtub, ütle: „Ma tunnen, et sa manipuleerid minuga ja ma tahan sinuga sellest rääkida." Selgita oma lapsele oma tundeid ja tee talle selgeks, et sa ei tolereeri sellist käitumist. Kiirlaen arvele 15 min; kes võtnud eraisikult laenu. Kui nii on, istu oma lapsega maha ja uuri, miks ta nii teeb, ilma et sa ta peale karjuksid või pahandaksid.

Ära lange ohvriks! Õpi, kuidas tunda ära püramiidiskeem ja.

. Kui selline olukord juhtub teismelisega, siis ära kunagi tagasi löö, aga enesekaitse on lubatud. Vandumine ja karjumine ei vii sind kuhugi. Või kui laps teatab: „Marianne ema küll lubas seda!" Vasta kiirelt, et: „Ma pole Marianne ema ja teen oma otsused ise!" Vaidluse kiiresti lõpetamine on parim viis teema lukku panna. Kui laps ütleb: „See pole aus," ära vasta, et: „Elu on ebaõiglane." See pole just parim viis vestlust lõpetada. Veendu, et sa ei kalla vaidluste ajal õli tulle, see ei aita. Teismeliste puhul veendu, et sa tead, milline isiksus ta on. Seda ei tohi sa endale kunagi lubada. Nad pole sinu lapse sellist käitumist ära teeninud. Võib-olla ainult mõni neist.Kui lapse käitumine paraneb, anna talle tagasi võimalused teha asju, mille ennist keelasid. Seda võib olla raske tunnistada, aga vahetevahel on sul tunne, et manipuleerides tahavad nad sulle lihtsalt liiga teha. Alati suhtu ka ise oma lastesse lugupidamisega, kui sa seda ei tee, ei arene teie omavaheline suhtlus kuhugi. Enesekaitse on üks asi, aga lapsepoolsele kriimustamisele ja hammustamisele vastulöömisega reageerimine on teine asi.

Aga kui teie laps ikka jätkab oma teemat, siis on ruumist lahkumisega teema lõpetamine parim variant. Pikavippi fi; alustavale ettevõtjale laenud. Nii ei sea sa endast neile pilti, kui ainult reegleid tegevast emast või isast. Võimalused, et peale seda vaidlus jätkub, on väikesed. Rahulikult ent enesekindlalt rääkimine on parim lahendus, ja sa saad sellega enam tähelepanu, kui karjudes.Räägi oma lapsega tema käitumisest ja kui see ei aita, võta ühendust näiteks las õpetajatega ja uuri, kas su laps käitub ka mujal lugupidamatult. Maksegraafiku näidis; odav laen foorum. Kui sa oma lapsega lõpuks ka rahulikult räägid, ära puista teda kohe kõikide oma muredega üle. Lapsed muutuvad iga päevaga aina taiplikumaks ja targemaks. Kõrvalseisja pilgust võib palju kasu olla.Allikas: wikihow.com TOP UUDISED. Ole rahulik ja kannatlik, kõik head asjad võtavad aega

Comentarios