20 asja, mis raiskavad su raha

Taolised mängud elatuvad üksnes mängusisestest ostudest, seega sa võid kujutada ette, kui palju on aega ja vaeva kulutatud selleks, et mängijaid meelitada neid pisikesi dollari suuruseid kulutusi tegema. Kui sulle tõesti meeldib programm väga ning soovid selle eest tasuda, võid ju toetada tarkvara loojaid annetusega.Kiirtoit – Kiirtoit ei ole halb üksnes su vööümbermõõdule, vaid ka rahakotile. Nii väldid olukorda, et taldrikule või külmkappi jääb toitu, mida sa ei jaksa enne säilivuskuupäeva lõppemist ära tarbida. Kuna see jama su igapäeva elu segab.

Harjumused, mis takistavad eduni jõudmist - Pärnu Konverentsid

. pidev pingutus pingutab kõik su tunded katki. Pole küll midagi halba kvaliteetseete toodete eelistamises, ent brändi märk ei tähenda veel ilmtingimata, et tegemist on kvaliteetse tootega. Häbeneda pole midagi, haigus on haigus ja ravida saab seda psühhoteraapia ning antidepressantidega. oleks palju parem vabalt elada ja miljonile pisiasjale mitte moelda aga ei oska alustada. Kui sul on kõht tühi, siis osta korralikku toitu, mis on kasulik su kehale ja mõistusele ning ära andu tankla kiusatustele.

Jäär ja Sõnn minetavad mõõdutunde - raiskavad raha ja.

. Kahjuks aga on loterii vaid äri ning võiduvõimalus on väga väike – parimal juhul võidad tagasi summa, mille kulutasid. Selle asemel, et osta väljas käies vett, kanna endaga kaasas väikest pudelit kraaniveega. KredEx käendus: kas ka sinu jaoks?. Summa, mis sa igakuiselt kokku hoiad, on hämmastav!Mobiilirakendused ja arvuti tarkvara – Internetiajastu on võimust võtnud ning enamus meie eludest on kolinud nutitelefoni ja sülearvutisse. Selle asemel, et kulutada pidevalt erinevatele uutele “vidinatele”, proovi vabatarkvara, mis töötab annetuste najal. Aga kindlasti oled sa tore ja kena naine. Kilekottide pidev ostmine ei ole lihtsalt mõistlik.Salendavad tooted / dieeditabletid – Kahjuks tuleb tõdeda, et kõik tooted, mille pakendil on kirjas ilus lubadus paari nädalaga kaotada kümneid kilosid, on üksnes ilus lubadus ja ei midagi enamat. Kui su töökoht või kool on aga paari kilomeetri kaugusel, ei ole sul vaja sõita sinna autoga või bussiga.

Kui see perfektsionism su n elu päriselt häirib, siis aitab arst. Laenud vähese intressiga; kiirlaen 18 eluaastast. olid veidi rahulikumad "ideaalihood". Edu sulle!ma soovitaks enne medikamentide poole pöördumist siiski enesesugestsiooniga tegeleda. Samas olen õnnelik selle üle, et elu igas aspektis perfektsust taga ei aja, sellist asja on päris raske ette kujutada.mul seda nagu varem polnudki. Kui oled selle üle uhke, siis arvatavasti pole enne põhjust abi otsida kui teised ütlema hakkavad.Võibolla ma eksisin, aga sundkäitumise ja isiksusehäirete kohta võiksid lugeda. appi!Ma ei ole küll spets, aga mina pöörduksin psühhiaatri poole.Tema uurib ja vajadusel kas AD või midagi muud. Sul ei ole aga raske ise juustu või vorsti lõigata. Kõikidel teenusepakkujatel on valikus ka elektrooniline arve, ent kui sa ei ole palunud paberarvete saatmist lõpetada või sellekohast märget lepingus teinud, saad sa iga kuu tüütu paberarve, mille eest küsitakse teenustasu.

Koolitused juhtidele ja spetsialistidele Tallinnas

. Ja vot selle viimasega küll rahul ei ole. ehk siis endaga rääkimisega. Need on mõeldud aja veetmiseks ning sul ei ole kindlasti eluliselt oluline järgmise leveli avamine väikese lisakulutuse eest. ebatäiuslikkuses ongi täiuslikkus. aga loodus on nii täiuslik ja piisav oma ebatäiuslikkuses. 20 asja, mis raiskavad su raha. Kui aga käid toidupoes ja ostad juurde ka lotopileti alatihti, tekitad sedasi endale juurde kümnetes kui mitte sadades eurodes lisakulu, mis ei too sulle kaasa mitte mingit tulu. Tankla on mõeldud auto toitmiseks, mitte sinu toitmiseks.Mängusisesed ostud – Sa võisid ilmselt juba aimata, et varem või hiljem on siin listis ka Candy Crush ja teised Facebooki mängud. Aina rohkem tekib juurde ka põnevaid rakendusi ja tarkvara, mida sooviks hankida – enamus nendest programmidest aga ei paranda su elukvaliteeti. tund aega kulub, et ennast "korda teha" ja nurgapoodi saia-leiba ostma minna. Selle asemel, et kulutada dieeditablettidele või salendavatele teedele, tee rohkem trenni ning toitu tervislikult. Selle asemel, et osta väljast kohvi, joo kodus kohvi ning tee endale termosesse kaasa. See on ainus “imemeetod”, mis ka tegelikult aitab.Pangakulud – Pangakaartide kasutamine võib osutuda kalliks lõbuks, kuna iga kord, kui võtad raha automaadist välja, rakenduvad pangakulud, rääkimata veel igakuisetest pangatasudest. Kuigi see ei tundu üüratu summa, siis on pudelivee ostmine üks kõige mõttetumaid lisakulusid, mis sa saaksid oma eelarves teha. kas leidub looduses täisulikku, korrapärast elementi. Nii jube see polegi, tasub ära ja arstiteaduskonnast ennast läbi närida üritades tasub ära, kuid aeg-ajalt tekitab tugevat depressiooniks üle minevat stressi. Kui lähed reisile, siis valmista endale süüa kaasa lennujaamas ootamise ajaks, selle asemel, et kulutada raha lennujaamas pakutavale toidule. Kui sulle ei meeldi kraanivee maitse, siis võid näiteks osta veefilterkannu, mis puhastab vee erinevatest ühenditest ning lisamaitse jaoks pigista vette pisut sidrunit. Laen kohe raha katte; laenude andmine. Sooviks osta maja aga tahan laenu saada sellele samale ajale; erinevad kiirlaenud. Kui raha raiskamine ei tundu toidu ülejääkide puhul piisavalt hea põhjus selle kombe muutmiseks, siis mõtle Kolmanda maailma riikides elavatele inimestele. Ära osta tooteid lihtsalt märgi pärast, vaid nende funktsioonide ja omaduste pärast.Tubakatooted – Sigarettide ostmine on sama hea kui raha ära põletamine, otseses mõttes. Kanna pigem sellist vett kaasas ning väldi tarbetut kulu.Loteriipiletid – Ilmselt mõtled siinkohal, et “aga ma võin ju võita raha lotoga, kuidas see on raiskamine!”. Kui aga tangid tihti ning on kombeks ka pidevalt bensiinijaamast muid tooteid osta, teeb see igakuiselt kümnetes eurodes lisakulu, mis võiks vabalt olemata olla

Comentarios