PZU Kindlustus

aastal RSA kindlustusgrupi varad Poolas, Lätis, Leedus ja Eestis, millega saavutas turuliidri positsiooni ka Baltikumis. Kindlustus kehtib kindlustusvõtjaga koos reisivale lapsele.

Võrdle PZU kasko- ja liikluskindlustuse hindu | Võrdle.

.

Reisikindlustus reisil tekkivate ootamatute kulude katteks.

. Hüvitatakse hädavajalikud elamis-, transpordi- ja majutuskulud. Kui kindlustatu reis sisaldab ümberistumisi, siis korvatakse põhjendatud lisakulud, mis tekivad ühelt transpordivahendilt teisele minekuks vajaliku alternatiivse transpordivahendi kasutamisel, samuti majutuskulud. PZU on AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaali kaubamärk Eestis. Tutvuge enne lepingu sõlmimist. Vivius kiirlaenud; laen ID kaardi tuvastusega. Tekst pärineb PZU kodulehelt. Gold-reisikindlustuse lepingu saab sõlmida SEB klient, kellel on Eestis alaline elukoht ning krediitkaart Visa Gold või MasterCard Gold või deebetkaart Gold või Platinum. AS SEB Pank tegutseb AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaali kindlustusagendina ja on kantud Finantsinspektsiooni veebilehel avalikustatud kindlustusvahendajate nimekirja. Hüvitatakse ka väljaminekud, mis tekivad dokumentide varguse tõttu reisile hilinemisel;   kulutused, mis tekivad ootamatutel põhjustel reisiplaani muutusest tingitud lennupileti vahetusel samasse sihtkohta. Hüvitatakse põhjendatud lisakulud, mis on vajalikud reisile jõudmiseks või reisi jätkamiseks. Nimekirja leiate aadressilt www.fi.ee. AB “Lietuvos draudimas” on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Vastutuskindlustusega hüvitatakse ka õigusabi- ja kautsjonikulud.   Silver-reisikindlustuse lepingu saab sõlmida SEB klient, kellel on Eestis alaline elukoht. Reisikindlustusega hüvitatakse järgmised kulud: arstiabi- ja ravimikulud, mis tekivad reisil ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumi tõttu, sh terrorismi tagajärjel. Reisikindlustust saate sõlmida erakliendi internetipangas ja igas SEB kontoris. Laen toodete turustamiseks; малые кредиты в Эстонии. PZU Kindlustus.

Alvari Auto

. Reis arvatakse alanuks hetkest, kui kindlustatud isik lahkub regulaartransporti kasutades oma kodust või töökohast, et suunduda sadamasse või lennu-, bussi- või rongijaama. Child-reisikindlustus on vajalik Gold-reisikindlustuse puhul alates kolmandast lapsest ja Silver-reisikindlustuse puhul alates esimesest lapsest. Võrdle pakkumisi siit Oleme oma klientidele koostöös PZU -ga* välja töötanud parimad reisikindlustuse paketid.

Comentarios