If Kindlustus

Enim tulebki klientidel omavastutust tasuda kaskokahjude eest. If Kindlustus on sellel aastal turule toonud ning toob veel mitmeid uusi tooteid ja innovaatilisi kindlustusahendusi. „Erinevalt tavapärastest hinnaga meelitavatest sooduspakkumistest toob Omavastutusboonus lojaalsetele Ifi klientidele otsest rahalist kasu hetkel, kui kindlustust vaja läheb. Tänu sellele on Ifi klientidel nüüd sama raha eest rohkem kindlustust,“ sõnas Artur Praun.

If Kindlustus - seotud uudised Äripäevas

. See aga tähendab ootamatut lisaväljaminekut. If Kindlustus.

If PC Insurance AS

. If on Eesti kindlustusseltsidest kahjude väljamaksete mahult selgelt esikohal. Kogutud raha on omavastutuse vähendamiseks võimalik kohe kasutada.

Salva Kindlustuse AS

. If Kindlustuse juhatuse liikme Artur Prauni sõnul näitab Ifi statistika, et iga kaskokindlustuse kliendiga juhtub kahju vähemalt kord kolme aasta jooksul. Tänastes jätkuvalt keerulistes majandusoludes on väiksemad kulud kõigi jaoks oluline märksõna ning Omavastutusboonusega saab ootamatud kulutused madalamaks viia,“ sõnas Praun.

Täpsemat infot Omavastutusboonuse kogumise ja kasutamise kohta saab vaadata Ifi kodulehelt, aadressilt www.if.ee. Seda saab juurde koguda iga kindlustatud aasta eest ning kahju järel vähendada makstavat omavastutust. Näiteks murdunud puudest või teele hüpanud metsloomast tekkinud autokahju katab kaskokindlustus, aga kliendi kanda jääb omavastutus. Omavastutusboonus on kindlustusteenuse uus kvaliteeditase Eesti kindlustusturul. Tingimusteta laen; laenulepingu põhi. Omavastutusboonusega saab lisaks kaskokahjudele vähendada ka eluaseme- või koduse vara kahju, loomadega juhtunud kahju, väikelaeva- ja metsakahju. If Kindlustus. „Ifi uus lahendus on kasulik kõikidele klientidele, sest õnnetuse järel vähendab see kliendi kanda jäävat omavastutust. Puhkused - tagatiseta laen kuni 6000.

Comentarios