Ärilaen ilma tagatiseta; laekumata töötasu viivis

Elektroonika maaletooja, M.

Ärilaen ilma tagatiseta; laekumata töötasu viivis. Klient maksis küll kuu hiljem lepingu alusel arve kuid ilma kaubata oleks tehing üldse tegemata jäänud ja kaup tollis edasi seisnud. Mina olen igatahes väga tänulik.. Ühel päeval sain hästi hea rendi pakkumise kesklinnas ja otsustasime töökaaslasega oma firma luua. Niigi hilise külvi pärast tikkus aeg kiiresti takka ja mul ei olnud aega kokkuostjalt raha oodata. Credit Invest andis mulle otseses mõttes stardiraha, et oma isa garaazist välja saada ja areneda korralikuks ettevõtjaks.

SOODNE TAGATISETA LAEN: Väikelaenud, …

. Ilusalongi omanik Irina S. Sain järgmisel päeval vajamineva osa laenu ja tegin tehingu ära. Riho err kiirlaen; laenu eraisikutelt.

Ärilaen - Home | Facebook

. Muidu laenusid ei poolda kuid õige eesmärgiga tasub see end kordades ära! Autoremondifirma Juhatuse liige M. Laenu võtsin Credit Investilt juba kindluse pärast, et kui ka kokkuostja maksab järgmine nädal ära siis saan kohe tagastada laenu. Kauba sain tellitud omadest vahenditest kuid kuna tollist ennem asju kätte ei saa, kui tollimaks on makstud, siis olin päris täbaras seisus.

Kust saada ärilaen ettevõttele? Eesti ärilaenud ja nende.

. Külviaeg oli traktor õlitatud ja maa ootas seemet.

ÄRILAEN - Raha kontole täna! Laenud firmale ilma tagatiseta

Comentarios